Rozrywka.Goniec.pl

Pozostali trenerzy "The Voice of Poland" obawiają się Tomsona i Barona? Wszyscy ich zablokowali podczas jednego występu

16 Września 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Trwają Przesłuchania w ciemno do "The Voice of Poland". Na castingach pojawiają się prawdziwe perełki, które są obiektem pożądania wszystkich Trenerów. Niektórzy wykazują się sprytem i blokują innych. Tym razem to Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Lanberry nacisnęli przycisk blokady dla Tomsona i Barona. Kto ich tak urzekł?

"The Voice of Poland" - Przesłuchania w ciemno

Przed nami przedostatnie już Przesłuchania w Ciemno 13. edycji „The Voice of Poland ”. Tym razem widzowie obejrzą aż trzy odcinki muzycznego show, w trakcie których na scenie zaprezentują się uczestnicy z województw śląskiego, warmińsko-mazurskiego oraz z Małopolski. Występ jednego z aspirujących wokalistów tak bardzo spodoba się trenerom, że ci zrobią wszystko, aby trafił właśnie do ich drużyny. „Ofiarami” walki będą... Tomson i Baron.

Przypomnijmy, że Trenerzy mogą użyć specjalnego przycisku, który blokuje innego Trenera, po to, aby ten drugi nie skradł występującego uczestnika. Opcja ta dodaje smaczku rywalizacji o startujących w Przesłuchaniach w ciemno wokalistów i zapewne powstała po to, aby urozmaicić widzom program, który jest na antenie od 11 lat.

"The Voice of Poland" - blokada dla Tomsona i Barona

W trakcie występu jednego z uczestników Marek Piekarczyk , Justyna Steczkowska oraz Lanberry postanowią wykorzystać blokadę, która pojawiła się w polskiej wersji programu „The Voice” w 11. edycji. Używając specjalnego przycisku trener ma możliwość eliminacji innego trenera z walki o uczestnika. 

- Justyna, ty nas zablokowałaś? - zapytał Baron.

- Usłyszałam pierwsze dźwięki gościa. Myślę „na pewno pójdzie do chłopaków, nie może tak być” - przyznała się wokalistka. 

Okazuje się, że Justyna Steczkowska nie była jedyną osobą, która stosując przycisk blokady postanowiła pozbyć się konkurencji. Guzik z imionami Tomsona i Barona wcisnęli także Lanberry oraz Marek Piekarczyk. Tym samym doprowadzając do sytuacji, której w polskiej edycji „The Voice of Poland ” dotychczas nie było czyli potrójnej blokady! 

-Jak się nas wszyscy boją! Wszyscy się boją dwugłowego wilka - skomentowali zmasowany atak Tomson i Baron. 

Dodajmy, że zgodnie z regulaminem muzycznego talent show trenera może zablokować tylko jedna osoba. W związku z tym blokadę Tomsonowi i Baronowi założyła Justyna Steczkowska, która jako pierwsza przycisnęła guzik z ich imionami. 

Który z uczestników zrobił na trenerach tak spektakularne wrażenie? Odpowiedź już w najbliższa sobotę o 20:00 w TVP2. 

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]