Rozrywka.Goniec.pl

fot. pixabay

Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Zmarła nagle w wieku 25 lat

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Gwiazdor "Rodziny Soprano" John Ventimiglian przeżywa obecnie osobistą tragedię. Zmarła 25-letnia córka aktora. Rodzina kobiety prosi o wsparcie jej córki, która przyszła na świat kilka miesięcy temu.

Nie żyje córka Johna Ventimigliana z "Rodziny Soprano"

2 stycznia 2023 roku rodzina aktora Johna Ventimigliana z hitowego serialu HBO "Rodzina Soprano" otrzymała tragiczną wiadomość. Zmarła córka gwiazdora — Odele Cape Ventimiglia. Informację o śmierci kobiety przekazała 21 stycznia na Facebooku jej matka.

- Jej siostra Lucinda i ja jesteśmy poruszone wiadomościami o wsparciu i miłości, które otrzymaliśmy, a także waszymi wspomnieniami o tym, jak bardzo Odele była ceniona przez tak wielu. Odele była bardzo kochana i pozostawia po sobie ogromną dziurę w naszym życiu - napisała na Facebooku Belinda Cape.

Odele pożegnała również pogrążona w rozpaczy siostra. Na jej Instagramie pojawił się wzruszający wpis. - Słowa nigdy nie wystarczą, by wyrazić żal, jaki wszyscy odczuwamy. Bardzo kochałem moją młodszą siostrę i spędzę resztę życia, szukając jej we wszystkim - czytamy w poście.

Rodzina poprosiła o wsparcie córeczki 25-latki

Rodzina Odele miała prośbę do osób, które chciały wziąć udział w ostatnim pożegnaniu 25-latki. Bliscy zmarłej poprosili, by zamiast kwiatów wesprzeć zbiórkę w serwisie GoFundMe na edukację jej córki Shiloh. Dziewczynka przyszła na świat na początku listopada.

Ludzie dobrej woli natychmiast ruszyli z pomocą. Na koncie zbiórki udało się zebrać do tej pory już ponad 56,5 tysięcy dolarów, a więc ponad 265 tysięcy złotych. Jak dotąd nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 25-latki.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Żona Jana Nowickiego szczerze opowiedziała o jego śmierci. "Umarł na swoich warunkach"

  • Franciszek Pieczka odszedł cztery miesiące temu. Syn aktora wyznał, jakim był ojcem

  • Jerzy Rogalski bał się przyjąć rolę w "07 zgłoś się". Konsekwencje były opłakane

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]