Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ledwie Sylwia Peretti przerwała milczenie, a już głos zabrał jej menedżer. Prawda wyszła na jaw
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.09.2023 16:50

Ledwie Sylwia Peretti przerwała milczenie, a już głos zabrał jej menedżer. Prawda wyszła na jaw

None

Sylwia Peretti po długim milczeniu napisała kilka słów w sieci, jednak nie da się ukryć, że dalej towarzyszy jej wielki ból i żałoba. Gwiazda TTV swoimi słowami zaniepokoiła internautów, którzy zaczęli martwić się o jej przyszłość. Głos w sprawie ponurego wpisu Sylwii Peretti zabrał jej menedżer. Wyjaśnił, dlaczego podjęła taki krok.

Sylwia Peretti po śmierci syna konsekwentnie milczała

Sylwia Peretti noc z 14 na 15 lipca tego roku zapamięta na zawsze. Wówczas doszła do niej tragiczna informacja o śmierci ukochanego syna. Patryk Peretti wraz z trzema kolegami zginął na miejscu w spowodowanym przez siebie wypadku samochodowym w centrum Krakowa.

Sylwia Peretti pożegnała 24-latka podczas uroczystego pogrzebu, na którym stawiły się tłumy znajomych zmarłego oraz inni mieszkańcy Krakowa. Kilka dni później grób Patryka Peretti został zdewastowany, jednak jego pogrążona w żałobie matka konsekwentnie milczała. Sylwia Peretti kilka dni temu wreszcie zabrała głos. O czym napisała na Instagramie?

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Sylwia Peretti zamieściła ponury wpis w sieci

Sylwia Peretti po raz pierwszy od feralnej daty przemówiła. 24 września zamieściła wpis okraszony ulubionym wspólnym zdjęciem z synem. Była bohaterka "Królowych życia" napisała o swoich tęsknotach i stracie, zwróciła się także bezpośrednio do utraconego Patryka. 

Smutne słowa Sylwii Peretti wywołały w sieci niemałe poruszenie. Fani celebrytki poddawali w wątpliwość jej dobry (w miarę możliwości) nastrój i martwili się, czy poradzi sobie z tak dużym obciążeniem psychicznym. Wielu zastanawiało się także, dlaczego Sylwia Peretti tak niespodziewanie przerwała milczenie. W tej sprawie wypowiedział się jej menedżer. 

Menedżer Sylwii Peretti zabrał głos

Menedżer Sylwii Peretti wyjaśnił, dlaczego jego klientka Instagram potraktowała jako miejsce do tak osobistego wyznania. Dodał, że celebrytka sama podjęła tę decyzję.

- Ten wpis to podsumowanie tego, co Sylwia czuje i co przeżywa matka po stracie dziecka. Wpis nie miał na celu wzbudzenia większego zainteresowania, tak po prostu czuła w tym momencie, nie są to działania planowane. Był taki moment, że poczuła, że chce to zrobić i to zrobiła. Myślę, że to element terapii i pożegnania - tłumaczył menedżer w rozmowie z Faktem. Podkreślił także, że permanentne zablokowanie możliwości komentowania wpisów Sylwii Peretti wynika z troski oraz życzenia, by nikt nie opiniował tego, co i w jaki sposób przeżywa.

Źródło: Fakt