Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mąż Sylwii Peretti przerwał milczenie po rodzinnej tragedii. Pokazał zdjęcia
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 15.09.2023 14:48

Mąż Sylwii Peretti przerwał milczenie po rodzinnej tragedii. Pokazał zdjęcia

Sylwia Peretti, Łukasz Porzuczek
Kapif

W połowie lipca Sylwię Peretti dotknęła straszna tragedia. W śmiertelnym wypadku samochodowym zginął jej ukochany, jedyny syn, Patryk. Od tamtej pory Sylwia Peretti nie zabrała głosu publicznie i zniknęła z mediów społecznościowych. Na Instagram powrócił jednak jej mąż, Łukasz Porzuczek.

Sylwia Peretti doświadczyła strasznej tragedii. W połowie lipca zginął jej ukochany syn Patryk

W lipcu Sylwia Peretti i jej mąż doświadczyli niewyobrażalnej dla rodziców tragedii. W dramatycznym wypadku samochodowym, wraz z innymi pasażerami, zginął ich jedyny syn. Według ustaleń policji, młody mężczyzna prowadził auto pod wpływem alkoholu, wpadł w poślizg i uderzył w barierkę w okolicach mostu Dębnickiego w Krakowie. 

On i podróżujący z nim trzej koledzy ponieśli śmierć na miejscu. Zdarzenie było głośno komentowane przez media, poruszyło świat show-biznesu i wywołało liczne komentarze wśród internautów.  

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Sylwia Peretti zniknęła z mediów społecznościowych. Jest w ciężkiej sytuacji psychicznej

W obliczu tych koszmarnych wydarzeń Sylwia Peretti wycofała się z show-biznesu i nie udziela się w mediach społecznościowych, co jest zupełnie zrozumiałą reakcją. Z komunikatu jej menadżera przekazanego mediom wiadomo, że jest w bardzo ciężkim stanie psychicznym. Jej mąż, Łukasz Porzuczek również nie publikował niczego na Instagramie (mężczyznę obserwuje 46 tys. osób). Teraz jednak się to zmieniło i partner celebrytki wrócił do sieci. 

Mąż celebrytki wrócił na Instagram

Łukasz Porzuczek na swoim Instastories podzielił się materiałami, na których możemy obserwować kulisy jego pracy zawodowej. Przypomnijmy, że mąż Sylwii Peretti jest prezesem Grupy Geofusion zajmującej się szeroko rozumianymi badaniami gruntu. 

Na razie mężczyzna nie zabrał głosu w sprawie tragedii, jaka go spotkała. Zanim jednak doszło do wypadku, Sylwia Peretti wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że zawsze może liczyć na partnera w ciężkich momentach. Zapewne tak jest również w tej sytuacji i Łukasz Porzuczek wspiera swoją żonę.