Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nowe zaskakujące fakty w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Wiemy, z jaką prędkością poruszał się samochód
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 13:46

Nowe zaskakujące fakty w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Wiemy, z jaką prędkością poruszał się samochód

Sylwia Peretti z synem
fot. Instagram @sylwia.peretti

O tragicznym wypadku, w którym zginął między innymi syn gwiazdy “Królowych życia” było głośno przez bardzo długi czas. Teraz, gdy sprawa już trochę przycichła, na jaw wyszły nowe zaskakujące fakty. Ustalono między innymi, z jaką prędkością poruszało się auto.

Tragiczny wypadek przy moście Dębnickim

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 15 lipca około godziny 3 nad ranem. Krakowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o leżącym na dachu aucie przy moście Dębnickim na bulwarze Czerwieńskim. 

Kierujący pojazdem stracił nad nim panowanie, przejechał przez skrzyżowanie przed mostem zjeżdżając w lewą stronę, uderzył w słup sygnalizacji świetlnej i lampę oświetlenia ulicznego, a następnie zjechał, dachując, po schodach na bulwar Czerwieński, gdzie z kolei uderzył w betonowy murek.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

W wypadku zginęło czterech młodych mężczyzn

W wyniku tego tragicznego zdarzenia zginęło czterech młodych mężczyzn, w wieku od 20 do 24 lat. Autem kierował syn gwiazdy “Królowych życia”. Niedługo po wypadku wyszły na jaw nowe informacje. Okazało się, że Patryk P. miał aż 2,3 promila alkoholu we krwi.

Dwójka pozostałych pasażerów również była pijana, a jedynym trzeźwym był mężczyzna, który na chwilę przed tragedią prowadził pojazd. Potem za kierownicą usiadł syn Sylwii Peretti.

Nowe fakty w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti

Teraz światło dzienne ujrzały kolejne fakty w tej sprawie, do których dotarł dziennikarz RMF FM, Marek Wiosło. Przeanalizowano dokładnie ostatni odcinek jazdy samochodu i biegłym udało się ustalić, że auto poruszało się z prędkością 162 km/h. Istotne jest także to, że rejestratory pojazdu nie odnotowały próby hamowania. Najprawdopodobniej kierowca próbował wjechać w zwężenie pomiędzy barierkami, które znajduje się na moście Dębnickim i wtedy wpadł w poślizg.

Tagi: wypadek