Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Kasia Cichopek zareagowała na krytykę fanów. Zdumiewająca odpowiedź gwiazdy TVP

14 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Katarzyna Cichopek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pochwaliła się udziałem w nowym programie TVP. Gwiazda dodała zdjęcie z planu, jednak nie przypadło ono do gustu internautów. Pod postem celebrytki zaroiło się od głosów otwartej krytyki dotyczącej jej wyglądu. Partnerka Macieja Kurzajewskiego wzięła sobie krytykę do serca i postanowiła działać. Efektami metamorfozy ponownie pochwaliła się w sieci.

Katarzyna Cichopek zareagowała na krytykę fanów. Zdumiewająca odpowiedź

Ubiegły rok w rodzimym show-biznesie bez cienia najmniejszej wątpliwości należał do Katarzyny Cichopek. Głośne rozstanie z długoletnim partnerem Marcinem Hakielem, a także nowy związek z kolegą z pracy rozgrzały serwisy plotkarskie niemal do czerwoności.

Partnerka Macieja Kurzajewskiego nie może narzekać na brak zainteresowania. Obecność na pierwszych stronach gazet, a także liczne propozycje zawodowe powodują, że jej popularność rośnie z minuty na minutę.

Aktualnie celebrytka gra w uwielbianym serialu "M jak miłość", a także wspólnie ze swoim ukochanym prowadzi "Pytanie na śniadanie". Niedawno została również jurorką w nowym formacie TVP, "You Can Dance. Nowa generacja 2".

Promując swój udział w show zaskoczyła fanów swoją fryzurą. Niestety, ale nie została ona oceniona przez fanów zbyt pozytywnie, a na gwiazdę spadła ogromna fala krytyki.

W sekcji komentarzy pod zdjęciem Katarzyny Cichopek pojawiły się ostre wypowiedzi niektórych z internautów. Dotyczyły przede wszystkim włosów gwiazdy "You Can Dance - Nowa Generacja". W związku z hejtem celebrytka podjęła kluczową decyzję.

"Bardzo zniszczone włosy""Wyglądają na bardzo suche i zniszczone""Śliczna kobitka, ale włosy...""Matko, jakie włosy, tragedia" to tylko niektóre z wpisów, które przeczytać możemy na Instagramie artystki.

Na reakcję jurorki "You Can Dance. Nowa generacja 2" nie trzeba było długo czekać. Niemal natychmiast wzięła sprawy w swoje ręce i udała się do fryzjera. W piątek 13 stycznia odpowiedziała hejterom w bardzo osobliwy, a zarazem subtelny sposób.

- Otwieram dzisiaj internety i co czytam? Że włosy spalone, połamane, zniszczone. No trochę zniszczone, bo codziennie je układam na prostownicę. [...] Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie opinie, zmobilizowaliście mnie. [...] Idę właśnie do fryzjera, a to wszystko po to, aby wam, oglądającym moje zdjęcia, nie jeżył się włos na głowie - przekazała za pośrednictwem swojego Instastory.

Na koniec pochwaliła się efektem pracy fryzjerów. Lubicie gwiazdę "Pytania na śniadanie" w takim wydaniu?

Screen / Instagram Katarzyna Cichopek

Screen: Instagram / Katarzyna Cichopek

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Narożna zaskoczyła na Instagramie. Gwiazda pokazała się w samej bieliźnie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem. Fotografia robi furorę, fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Była żona Kamila Durczoka pokazała zdjęcie ze zmarłym mężem. Był na nim ktoś jeszcze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Elżbieta Zapendowska uderzyła w festiwalu w Opolu. Padły mocne słowa. "Obciach"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Smutne wieści dla fanów Maryli Rodowicz. W ostatniej chwili odwołała koncert. Co się stało?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała niedawno wypadek. Wiadomo jak się czuje
Czytaj więcej >
Piotr Dutka

Motoryzacją interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Paulina Antoniak

58-letnia modelka w bikini. "Zdesperowana babcia". Jej odpowiedź jest hitem
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Natalia Szroeder zaśpiewała hit Kory. Widzowie nie zostawili na niej suchej nitki
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Żona Emiliana Kamińskiego ma ogromne problemy. Rozpaczliwie apeluje o pomoc
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała po pytaniu o byłego męża. Padły niecenzuralne słowa
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Michał Szpak był jak prawdziwa gwiazdą koncertu w Gdańsku. W pewnym momencie odpalił race
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Doda zaskoczyła na koncercie w Gdańsku. Chodzi o dobór repertuaru
Czytaj więcej >