Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Jest dużo wyższa od swojego partnera. Na ulicy ludzie wytykają ich palcami
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.09.2023 17:33

Jest dużo wyższa od swojego partnera. Na ulicy ludzie wytykają ich palcami

Lizzy Jade Groombridge z partnerem
fot. Instagram @lizzylonglegs27

Jedna z zagranicznych influencerek od pewnego czasu spotyka się z mężczyzną, który jest od niej sporo niższy. Para spotyka się z ogromnym hejtem w sieci, a w miejscach publicznych stale czuje na sobie wzrok innych. Jak na to wszystko reagują zakochani?

Partner Lizzy Jade Groombridge jest od niej sporo niższy

Lizzy Jade Groombridge spotyka się z niższym od siebie partnerem i przyznaje szczerze, że nie widzi w tym nic złego. Otwarcie mówi o tym, że lubi niższych mężczyzn, a między nią i jej ukochanym jest ponad 30 cm różnicy. Kobieta jednak zupełnie nie przejmuje się tym faktem.

Influencerka nie ukrywa, że mimo niskiego wzrostu, jej wybrankowi niczego nie brakuje i jest z nim bardzo szczęśliwa. - Pozytywy wynikające z dzielenia się naszą różnicą przeważają nad negatywami - wyznała Lizzy w “The Sun”.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Influencerka mierzy się z uszczypliwymi komentarzami w sieci

Lizzy często spotyka się z ukradkowymi spojrzeniami przechodniów, a także mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami w sieci i wytykaniem palcami na ulicy. Postanowiła zmienić krzywdzące stereotypy związane z tym, że to mężczyzna musi być wyższy od swojej ukochanej. Influencerka na bieżąco udziela się w mediach społecznościowych, gdzie z dumą podkreśla różnicę w ich wzroście.

Lizzy Jade Groombridge przekonuje, że wzrost nie jest najważniejszy

Lizzy Jade Groombridge mimo tego, że spotyka się z niższym od siebie mężczyzną, to postanowiła nie rezygnować ze swoich upodobań. Podkreśliła, że dalej chętnie nosi buty na obcasie. - Lubię być autentycznie sobą i zachęcam kobiety, aby nosiły obcasy i dbały o siebie - wyznała.

Wyjawiła także, że kiedyś sądziła, że zwiąże się z kimś wyższym od siebie, ale jednak postanowiła iść za głosem serca. W końcu wzrost ukochanego nie definiuje jego osobowości oraz ich uczuć. - Moja niepewność mówiła mi, że nie mogę być z kimś niższym, jednak gdy nauczyłam się kochać swój wzrost, zdałam sobie sprawę, że to problem społeczeństwa - podkreśliła.

Tagi: Instagram