Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jedna z uczestniczek "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Sensacyjne informacje będę miały swoje konsekwencje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 20.11.2023 17:35

Jedna z uczestniczek "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Sensacyjne informacje będę miały swoje konsekwencje

Rolnik szuka żony
Produkcja "Rolnik szuka żony" zabiera głos w sprawie plotek/Instagram: @rolnikszukazonytvp

Produkcja programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła zainterweniować w sprawie doniesień dotyczących jednej z uczestniczek show. W mediach społecznościowych pojawiło się specjalne oświadczenie skierowane do widzów popularnego formatu. Co takiego w nim przeczytamy?

Produkcja "Rolnik szuka żony" zabiera głos w sprawie plotek

"Rolnik szuka żony" zbliża się do wielkiego finału, a po ostatnim odcinku w Internecie pojawiły się plotki, że partnerka Dariusza, Nicola, spodziewa się dziecka. W obliczu sensacyjnych doniesień zainterweniować postanowiła produkcja programu.

"Rolnik szuka żony" należy do najpopularniejszych formatów Telewizji Polskiej. W 10. odsłonie formatu największe emocje bez wątpienia wzbudza Waldemar Gilas..., ale to nie oznacza, że pozostali uczestnicy nie potrafią zaskoczyć. Nowy odcinek programu, który wyemitowano w niedzielę 19 listopada w TVP 1, wzbudził sporo emocji.

"Rolnik szuka żony": Waldemar ostrzega przed udziałem w show. Nie przebierał w słowach. Komu się oberwało?

Nicola jest w ciąży? Ta plotka elektryzuje widzów "Rolnik szuka żony"

W najnowszym odcinku randkowego show uczestnicy przekazali decyzje dotyczące przyszłości kandydatów oraz kandydatek. Teraz już wiemy, że Artur kontynuuje projekt z Sarą, Waldemar: z Ewą, Anna: z Jakubem, a Dariusz: z Nicolą. Agnieszka zaskoczyła wszystkich, odsyłając swoich kandydatów do domów i rezygnując z dalszego udziału w show.

Mimo niespodziewanego kroku ze strony Agnieszki, w ostatnich dniach widzów "Rolnik szuka żony" szczególnie elektryzowały doniesienia na temat wybranki Dariusza, która rzekomo ma spodziewać się dziecka. Do sensacyjnej informacji jako pierwszy odniósł się rolnik i zaapelował, by "nie pisać głupot w Internecie". Teraz oświadczenie opublikowano także na profilu programu.

Produkcja "Rolnik szuka żony" zabrała głos w sprawie doniesień o ciąży Nicoli

Produkcja "Rolnik szuka żony" podkreśliła, że wiele doniesień wyssanych jest z palca i uczuliła widzów na to, by ostrożnie podchodzili do wszelkich medialnych rewelacji:

- W odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące Nicoli z przyjemnością informujemy, że prawdą jest, że siostra Nicoli ukończyła właśnie studia wyższe, czego jej serdecznie gratulujemy. I tutaj mniej więcej kończy się lista prawdziwych informacji, które mogliście wyczytać w artykułach na ten temat - czytamy w oświadczeniu.

- Pamiętajcie, żeby nie wierzyć we wszystko, co wyczytacie w sieci czy znajdziecie w internetowych grupach podawane przez anonimowych informatorów o - delikatnie mówiąc - luźnym stosunku do prawdy. I pamiętajcie! Plotki może nie pozostawiają bąbli, ale to nie znaczy, że nie ranią - przekazała produkcja "Rolnik szuka żony" w mediach społecznościowych.