Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Artur Rojek staranował ogrodzenie stadionu. "No śmieszna sytuacja"

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Wokalista zespołu Myslovitz Artur Rojek wczoraj (17.03) wieczorem, jadąc swoim nowym BMW X5, nagle zjechał z drogi i staranował ogrodzenia Stadionu Podlesianka w Katowicach. Na miejscu zjawiła się straż pożarna i policja, a Rojka przebadano alkomatem.

Kierowca wjechał nowym BWM w ogrodzenie stadionu

Wczoraj o 21:42 funkcjonariusze policji dostali zgłoszenie od świadka zdarzenia, który przekazał, że kierujący staranował autem ogrodzenia Stadionu LGKS 38 Podlesianka przy ul. Sołtysiej w Katowicach . Służby po przybyciu na miejsce ujrzały na murawie nowe BMW X5, a obok niego kierowcę, który tłumaczył, że pomylił się, wrzucając bieg. Samochód, który ma automatyczną skrzynię biegów, posiada od niedawna. 

Kierujący został przebadany alkomatem. - Auto ruszyło, staranowało dwa ogrodzenia. Kierowca, 51-latek, był trzeźwy - mówiła w rozmowie z Faktem Agnieszka Żyłka, rzeczniczka katowickiej policji.

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Pechowcem okazał się Artur Rojek

Mimo że katowicka policja nie potwierdza tożsamości kierowcy, szybko okazało się, że osobą odpowiedzialną za zdarzenie jest Artur Rojek. Choć badanie wykazało, że muzyk był trzeźwy, i tak będzie miał kłopoty. Czeka go nie tylko naprawa auta, ale także pokrycie kosztów odbudowy ogrodzenia stadionu , które staranował. Co więcej, wokalista został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, zatrzymano też dowód rejestracyjny pojazdu, ponieważ auto nie nadawało się do dalszej jazdy.

Dziennikarzom Faktu udało się skontaktować z Arturem Rojkiem, który potwierdził, że to rzeczywiście on wjechał w ogrodzenia stadionu. - No śmieszna sytuacja, myślałem, że mam włączony wsteczny i samochód zamiast do tyłu pojechał do przodu - powiedział muzyk.

"To jest normalna sytuacja"

Wokalista przyznał, że najważniejsze, że ani jemu, ani nikomu innemu nic się nie stało. Artur Rojek odniósł się też do kwestii pokrycia kosztów naprawy ogrodzenia.

- Tak oczywiście, już wszystko jest sformalizowane. To jest boisko, na którym mój syn ma treningi, więc ja tych ludzi znam i już wszystko pozałatwiałem. To jest normalna sytuacja, takie rzeczy się zdarzają - uznał muzyk.

Źródło: Fakt

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]