Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Adrianna Biedrzyńska pokazała się w stroju kąpielowym. Aktorka ma 60 lat, wygląda wspaniale
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 23.06.2022 20:16

Adrianna Biedrzyńska pokazała się w stroju kąpielowym. Aktorka ma 60 lat, wygląda wspaniale

barwy szczęścia adrianna biedrzyńska
Instagram/barwyszczescia.official fot. Instagram/@ewelina_lenka_sobota

Adrianna Biedrzyńska jest aktorką znaną widzom z "Barw szczęścia" w TVP. Znana twarz warszawskich teatrów wyjeżdża często na egzotyczne wakacje, gdzie chętnie prezentuje swoje wdzięki, robiąc przy tym mnóstwo zdjęć na swojego Instagrama. I tym razem pokazała, że choć lat ma 60, to jej ciało wciąż jest bardzo zadbane.

Aktorka znana jest z podobnych pokazów. Nic jednak w tym dziwnego - cała jej praca skupiona jest na grze aktorskiej i utrzymywaniu swojego wyglądu w jak najlepszym stanie.

Adrianna Biedrzyńska pokazała się w stroju kąpielowym. Aktorka ma 60 lat, wygląda o wiele młodziej

Adrianna Biedrzyńska chętnie pokazuje swoje ciało w mediach społecznościowych. Aktorka ma się czym chwalić - swój czas i wiele środków przeznacza na to, by zachować piękną figurę, a na dodatek została hojnie obdarzona przez geny i matkę naturę.

Gwiazda "Barw szczęścia" często wyjeżdża na egzotyczne wakacje, by odpocząć w nieco innych warunkach przyrody - wygrzać się na słońcu i wypocząć z dala od problemów. To całkiem popularna strategia wielu polskich urlopowiczów.

Jednocześnie jest to dla niej również odpoczynek po chorobie. W 2014 roku u Biedrzyńskiej wykryto guza mózgu, aktorka długo dochodziła do siebie i mimo choroby i wcześniejszych przykrych doznań udało jej się wrócić do dobrego stanu zdrowia.

Pokazała to również wyłaniając się z basenu niczym Wenus z morskiej piany - podczas swoich wakacji w Miami zrobiła parę zdjęć w stroju kąpielowym, prezentując piękny zarys swojej sylwetki.

Można byłoby się zastanawiać, skąd u 60-letniej aktorki taka figura, należy jednak pamiętać, że dla aktora ciało jest jednym z najważniejszych narzędzi gry, a już szczególnie u aktorki. Adrianna Biedrzyńska robi wszystko, by mimo swojego wieku wciąż otrzymywać ciekawe role zarówno w telewizji, jak i w teatrze. Utrzymywanie formy jest dla niej konieczne.

Można się więc ciałem Biedrzyńskiej z pewnością zachwycać, ale nie ma co mieć kompleksów - taka jej praca. Odtwórczyni roli Małgosi wróci z wakacji z pewnością wypoczęta i gotowa do gry w kolejnym sezonie "Barw szczęścia".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl