Rozrywka.Goniec.pl > Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska
01.02.2024 12:09 Adrianna Biedrzyńska została porwana przez psychofana! Kulisy sprawy przyprawiają o dreszcze

Traumatyczna historia porwania, które już nigdy nie zniknie z pamięci Adrianny Biedrzyńskiej, mrozi krew w żyłach. Gwiazda "Barw szczęścia" w wyniku niecnego spisku została uprowadzona przez swojego obsesyjnego psychofana. Przez długi czas milczała na temat szczegółów tego przykrego wydarzenia, jednak okoliczności wreszcie ujrzały światło dzienne. A wszystko zaczęło się zupełnie niewinnie…

Michalina Robakiewicz Adrianna Biedrzyńska
21.11.2023 11:42 Córka Adrianny Biedrzyńskiej pojawiła się na salonach. Tak dziś wygląda 29-letnia Michalina. Identyczna jak mama?

Córka Adrianny Biedrzyńskiej niespodziewanie pojawiła się na salonach i udało jej się zdobyć dużą uwagę fotoreporterów. Czy Michalina Robakiewicz po mamie odziedziczyła nie tylko talent aktorski, ale także podobną urodę? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Jak razem wyglądają?

Adrianna Biedrzyńska
04.05.2023 22:04 Adrianna Biedrzyńska pokazała córkę. To prawdziwa piękność

W jednym z najnowszych postów na Instagramie, Adrianna Biedrzyńska pochwaliła się wspólnym zdjęciem z córką. W komentarzach zawrzało. Internauci są zachwyceni urodą 27-latki. "Piękne te siostry", "Prawdziwa piękność". Oceńcie sami.

Adrianna Biedrzyńska
09.08.2022 14:43 Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. "Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn"

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. O tej sytuacji mówiono już kilka tygodni temu, ale teraz aktorka zdecydowała się zakończyć spekulacje i w ostatnim wywiadzie potwierdziła, że nie jest już z Sebastianem Błaszczakiem. Co wydarzyło się między Biedrzyńską a jej dużo młodszym - już byłym - ukochanym?Adrianna Biedrzyńska kilka lat temu zdecydowała się po raz kolejny powiedzieć sakramentalne "tak". Tym razem wyszła za konferansjera Sebastiana Błaszczaka, który jest o 12 lat młodszy od aktorki. Para poznała się w Kanadzie w 2012 roku. Wiele wskazywało na to, że kobieta w końcu trafiła na tego jedynego, bowiem często w wywiadach podkreślała, że jest "naprawdę szczęśliwa". Niestety, i tym razem strzała Amora spudłowała, a powiedzenie "do trzech razy sztuka" w tym wypadku się nie sprawdziło.

barwy szczęścia adrianna biedrzyńska
23.06.2022 20:16 Adrianna Biedrzyńska pokazała się w stroju kąpielowym. Aktorka ma 60 lat, wygląda wspaniale

Adrianna Biedrzyńska jest aktorką znaną widzom z "Barw szczęścia" w TVP. Znana twarz warszawskich teatrów wyjeżdża często na egzotyczne wakacje, gdzie chętnie prezentuje swoje wdzięki, robiąc przy tym mnóstwo zdjęć na swojego Instagrama. I tym razem pokazała, że choć lat ma 60, to jej ciało wciąż jest bardzo zadbane. Aktorka znana jest z podobnych pokazów. Nic jednak w tym dziwnego - cała jej praca skupiona jest na grze aktorskiej i utrzymywaniu swojego wyglądu w jak najlepszym stanie.