Rozrywka.Goniec.pl

Kapif.pl

Zenek Martyniuk nie zauważył kamer, wszystko poszło na żywo. Wielka kompromitacja króla disco-polo

1 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Zenek Martyniuk, choć TVP miało odchodzić od disco-polo, wciąż pozostaje jedną z najczęściej zapraszanych gwiazd na wszelkiej maści imprezy organizowane przez Telewizję Polską. Najnowsze nagranie z Sylwestra Marzeń TVP może jednak zachwiać jego pozycją - na jaw wyszło, że oszukiwał fanów.

Zenek Martyniuk zaśpiewał z playbacku podczas największej imprezy w roku. Wstyd.

Na TikToku opublikowano nagranie, które stało się prawdziwym hitem. Widać na nim Zenka Martyniuka , który czeka na "wyłonienie się" spod sceny. Artysta zaczyna "śpiewać" jeszcze zanim pokaże się widzom. Na jego nieszczęście kamery uchwyciły moment, w którym muzyk jeszcze jest ukryty przed wzrokiem widzów, a już zaczyna śpiewać... nie ruszając ustami. Zenek Martyniuk albo oszukuje fanów, śpiewając z playbacku... albo jest wybitnie utalentowanym brzuchomówcą.

Artysta nie był chyba przygotowany na to, że będzie nagrywany z góry, podczas występu rozpoczynającego się od wyjazdu na scenę specjalną windą. Kamery TVP uchwyciły moment, w którym jego piosenka już się zaczęła, a wszyscy usłyszeli anielski śpiew Zenka... choć ten nie tylko nie ruszał ustami, ale nie miał nawet mikrofonu przy ustach. Dopiero po paru sekundach Zenek Martyniuk zaczął "śpiewać". Nagranie ze wpadką gwiazdora disco-polo stało się prawdziwym viralem.

Zenek Martyniuk zarobi 100 tys. złotych za poruszanie ustami?

Jak podają branżowe media "król disco-polo" za zeszłoroczny występ zarobił kwotę 50 tysięcy złotych. Okazuje się, że na imprezie żegnającej rok 2022 stawka ta mogła zostać nawet podwojona. Oczywiście kwota ta stanowi również wynagrodzenie dla ekipy i muzyków Zenka... ale wszystko wskazuje na to, że koncertach nie jest potrzebny mu nawet mikrofon i wystarczy odtwarzacz mp3 oraz mocne głośniki. Jak wam podobał się występ Zenona Brzuchomówcy? Uważacie, że "udawany śpiew" przystoi artyście, który za udział w "Sylwestrze Marzeń " TVP zainkasował kilkadziesiąt tysięcy złotych?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]