Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wielkie emocje już dziś od 20:00. Miliony Polaków włączą telewizory
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 23.09.2023 17:27

Wielkie emocje już dziś od 20:00. Miliony Polaków włączą telewizory

pilot
pixabay

W sobotni wieczór na widzów przed telewizorami będzie czekało mnóstwo niespodzianek. Czołowe stacje przygotowały dla nich prawdziwe hity. Znajdzie się coś dla fanów rozrywki, miłośników dobrej komedii oraz najmłodszych. Co warto obejrzeć?

Dziś w tv "Aladyn"

Już dziś o godzinie 20:00 na antenie Polsatu pojawi się film przygodowy “Aladyn” z 2019 roku w reżyserii Guya Ritchiego. W rolach głównych wystąpili Will Smith, Mena Massoud i Naomi Scott. Wieczorem warto wspólnie z całą rodziną zasiąść przed telewizorem.

- Młody człowiek imieniem Aladyn zostaje przypadkowo zamieszany w spisek przygotowywany przez nadwornego czarnoksiężnika sułtana. Wkrótce w jego ręce trafia niezwykła lampa, w której mieszka dżin - czytamy w opisie filmu.

Skandal z udziałem księży. Biskup napisał list: "My, kapłani czujemy się zbici"

Dziś w tv "The Voice of Poland"

Już dziś o godzinie 21:15 stacja TVP2 wyemituje kolejny odcinek muzycznego talent show “The Voice of Poland”. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć zmagania na scenie kolejnych uczestników podczas przesłuchań w ciemno.

W gronie jurorów trzynastej edycji “The Voice of Poland” znaleźli się Lanberry, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzącego niezmiennie występuje Tomasz Kammel, do którego w etapie Live dołączył Aleksander Sikora.

Dziś w tv "Lejdis"

W sobotni wieczór o godzinie 21:35 wielbiciele dobrych komedii powinni zasiąść przed telewizorem i włączyć TVN. Stacja pokaże bowiem kultowy film “Lejdis” z 2008 roku w reżyserii Tomasza Koneckiego.

- Perypetie czterech przyjaciółek mierzących się ze zwariowanym życiem, które nigdy nie chce ułożyć się według planów i marzeń. Bohaterkom kłopoty sprawiają głównie mężczyźni - czytamy w opisie. W główne postacie wcieliły się Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Izabela Kuna i Magdalena Różczka.

Tagi: dziś w tv