Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > TVP bez "Sylwestra marzeń" w Zakopanem? Niepokojące wieści z Urzędu Miasta
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.10.2023 20:30

TVP bez "Sylwestra marzeń" w Zakopanem? Niepokojące wieści z Urzędu Miasta

Tomasz Kammel, Izabella Krzan
KAPIF

W mediach pojawiła się zaskakująca informacja dotycząca wyczekiwanego przez wielu fanów muzyki “Sylwestra marzeń”, który w ostatnich latach odbywał się w urokliwej stolicy Tatr. Pracownica Urzędu Miasta Zakopane przekazała niepokojące wiadomości. Czy impreza się odbędzie?

"Sylwester marzeń " z TVP nie odbędzie się w Zakopanem?

Zostało jeszcze niespełna trzy miesiące do jednej z najważniejszych corocznych imprez - Sylwestra. Stacje telewizyjne niemal konkurowały ze sobą w atrakcjach i zaproszonych gościach z nadzieją, że to właśnie im uda się zorganizować najlepszą zabawę pod chmurką. Na tę chwilę jednak żadna z trzech stacji, które co roku robią co w ich mocy, by przyciągnąć tłumy pod scenę oraz przed telewizory w sylwestrową noc, nie zdradziła programu swoich koncertów. 

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Sylwester w Zakopanem nie odbędzie się?

Telewizja Polska koncerty sylwestrowe organizuje w Zakopanem od 2016 roku, a w ciągu tych lat przez scenę w stolicy Tatr przewinęło się wielu znanych artystów, którzy swoim śpiewem zachęcali publikę do wspólnej zabawy. Fani dobrej muzyki, nie zważając na pogodę, tłumnie przybywali pod scenę, by właśnie w taki sposób świętować nadchodzący Nowy Rok. Dlaczego też informacja o tym, że być może w tym roku “Sylwester marzeń” nie odbędzie się w Zakopanem, zdecydowanie zelektryzowała publikę.

"Sylwester marzeń" nie odbędzie się w Zakopanem? Głos w tej sprawie zabrała pracownica Urzędu Miasta

Głos w sprawie “Sylwestra marzeń” zabrała główna specjalistka wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej Urzędu Miasta Zakopane, Agata Pacelt-Mikler. Z jej słów wynika, że do tej pory nie odbyły się żadne rozmowy dotyczące organizacji imprezy w stolicy tatr przez Telewizję Polską.

- Żadne rozmowy nie są jeszcze prowadzone. Organizator główny, czyli Telewizja Polska nie zwróciła się do nas do tej pory. Myślę, że trzeba poczekać do wyborów, wtedy się wszystko rozstrzygnie, natomiast jeśli Telewizja Polska ma jakieś plany, to pewnie lada moment taka rozmowa z panem burmistrzem się odbędzie. Jest to na poziomie pana prezesa telewizji i pana burmistrza Zakopanego. Dotychczasowe imprezy cieszyły się dużym powodzeniem, więc z naszej strony zainteresowanie sylwestrem jest, choć oczywiście mamy też głosy przeciwne. Decyzja jednak w dużej mierze zależy do Telewizji Polskiej - powiedziała Agata Pacelt-Mikler podczas rozmowy z dziennikarzem “Eski”.

Tagi: TVP