Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "The Voice of Poland" swoim poziomem wkurzyło wielu fanów. Niektórzy aż przełączali program
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 02.10.2022 21:25

"The Voice of Poland" swoim poziomem wkurzyło wielu fanów. Niektórzy aż przełączali program

the voice of poland
TVP

Widzowie "The Voice of Poland" byli zniesmaczeni tym, co zobaczyli w pierwszym odcinku bitew. Według nich program powoli traci na wartości i nie jest już tak dobry, jak kiedyś. Niektórym trudno było słuchać tego, co działo się na ekranie. Co zrobi z tym faktem TVP?

"The Voice of Poland" się stacza? Takiego zdania są fani, ich ulubiona część programu ich nie zadowoliła

"The Voice of Poland" zalicza najgorszy sezon od początku programu? Takiego zdania są fani, których ulubiona część muzycznych zmagań, to znaczy bitwa na głosy, zupełnie rozczarowała. Wielu z nich w komentarzach twierdziło, że nie dało się konkretnych utworów słuchać.

"Oglądam od pierwszej edycji, lecz ta jest wyjątkowo męcząca dla moich uszu", "Zapowiadali, że będzie najlepsza, a na razie jest najsłabsza od początku istnienia programu", "Musiałam przełączyć, bo nie mogłam słuchać" - pisali użytkownicy pod kolejnymi filmami z bitew.

Wielu z nich było wyjątkowo niepocieszonych zmianami, jakie zaszły w programie i doszukiwało się przyczyny. Gorsi uczestnicy? Niekoniecznie - niektórzy zwracali uwagę, że piękne głosy nie brzmiały dobrze w wybranych utworach. Czy chodzi w takim razie o jurorów i trenerów zarazem? A może o samą produkcję?

Trzeba pamiętać, że utwory dla uczestników wybierają zazwyczaj producenci - muszą to być takie, na które uzyskali oni zgodę, pojawia się więc ich konkretna pula. Pytanie, kto konkretnie dobierał już utwory do występujących.

Internauci mocno krytykowali duet Wiktor Andrysiak - Michał Bednarek oraz Mateusz Kurdej - Agata Górecka-Lipińska. Wydaje się, że jurorzy byli raczej głusi w większości na ich problemy. Pytanie więc brzmi, czy nie wynikały one z ich złego prowadzenia?

Wiadomo już, że z pewnością ta edycja nie przyćmi wszystkich poprzednich, mimo że TVP za każdym razem marketingowo zaznacza, że każda kolejna będzie lepsza niż inne. W tym przypadku już się to nie sprawdzi.

Czy zmniejszy to oglądalność programu? Słupki pod nieobecność Jacka Kurskiego nie spadły drastycznie, ale może się okazać, że ten rok będzie przełomowy nie tylko dla pozostałych gałęzi muzycznych (w teorii pozbawionych disco polo) w publicznej, ale również dla ich najpopularniejszego formatu rozrywkowego. Czy "The Voice of Poland" zawiśnie na włosku?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl: