Rozrywka.Goniec.pl

Serecki/Wikimedia Commons

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek kolejnym uczestnikiem. Jego partnerem ma być mężczyzna

5 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Taniec z gwiazdami", którego najnowsza edycja już wkrótce pojawi się na ekranach Polsatu, zapewni widzom niezwykłe wrażenia. Po raz pierwszy w polskiej edycji show wystąpić ma bowiem jednopłciowa para. Zatańczy w niej znany z programu "Prince Charming" Jacek Jelonek.

Idąc w ślady zachodnich edycji show, polski "Taniec z gwiazdami" postanowił najprawdopodobniej pójść w różnorodność. To dobrze, w końcu do wyeksploatowanej przez lata formuły dołączony zostanie element, który choć trochę ją ubarwi.

Jacek Jelonek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Gdy dowiedzieliśmy się o przygotowaniach do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" , na usta cisnęło nam się jedno zdanie: "O nie, znowu". Program, którego pierwsze edycje wywoływały autentyczne emocje już wiele lat temu popadł w rutynę, nie prezentując widzom w zasadzie niczego nowego oprócz nudy.

Wydaje się, że ostatnim zaskakującym elementem programu był występ Mariusza Pudzianowskiego , który w 2008 r. zdołał zająć w show drugie miejsce. Z czasem, z powodu "braku gwiazd" chętnych na udział, formuła musiała radzić sobie "córkami", "biznesmenami", czy "dalekimi kuzynami" celebrytów.

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" ma jednak wnieść świeżość, która od jakiegoś czasu jest już normą formatu w takich krajach jak Wielka Brytania, Dania, czy Włochy. Jeśli doniesienia serwisu Pomponik okażą się prawdą, Polsat podjął odważne ryzyko.

W show pojawić ma się bowiem pierwsza para jednopłciowa, której gwiazdą ma być znany z programu "Prince Charming" Jacek Jelonek.

Świeżość w "Tańcu z gwiazdami"

Jacek Jelonek to popularny model, który był bohaterem pierwszego w historii polskiej telewizji gejowskiego programu randkowego, "Prince Charming". Show przełamało pewne tabu i wszystko wskazuje na to, że gwiazdor nie zamierza się na tym zatrzymać.

Portal Pomponik donosi, że celebryta ma zostać pierwszym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami", który zatańczy w parze z przedstawicielem tej samej płci. Podobne zabiegi w edycjach zachodnich podnosiły oglądalność programu, ale na ten moment ciężko powiedzieć, jak zareaguje na to nowum zareaguje polska publiczność.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, Małgorzata Rozenek ma powód do zmartwień. Gwiazda również ma pojawić się w nowym "Tańcu z gwiazdami" , ale zwracając uwagę na jej najnowszego konkurenta, ciężko spodziewać się, by oczy widzów były skierowane tylko na nią.

Jacek Jelonek jest 35-letnim architektem i modelem pochodzącym z Mazur. W programie "Prince Charming" poznał Oliwera, z którym jest obecnie w związku. Zakochani mieszkają w Warszawie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]