Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Sanatorium miłości". Czy Mariola nadal jest w związku z Piotrem Hubertem? Prawda wyszła na jaw
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 12.06.2022 16:34

"Sanatorium miłości". Czy Mariola nadal jest w związku z Piotrem Hubertem? Prawda wyszła na jaw

„Sanatorium miłości”. Mariola jest w związku z Piotrem Hubertem? Prawda wyszła na jaw
Instagram: @sanatorium_milosci_tvp

Mariola B. i Piotr Hubert to uczestnicy czwartego sezonu "Sanatorium miłości". Od początku widzowie mogli zauważyć, że między tą dwójką niemal od razu pojawiła się chemia. Z czasem początkowe iskrzenie przerodziło się w głębsze uczucie, a ich wyznania stawały się coraz odważniejsze.

Jak potoczyły się losy jednej z najpopularniejszych i najbarwniejszych uczestniczek 4. sezonu "Sanatorium miłości"? Wielu widzów pewnie się nad tym zastanawia - na szczęście „Amerykanka” postanowiła zdradzić, co obecnie łączy ją z Piotrem Hubertem.

"Sanatorium miłości". Mariola jest w związku z Piotrem Hubertem. Para ma ze sobą świetny kontakt

Mariola B. to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu TVP. Charyzmatyczna kobieta na co dzień mieszka w New Jersey w Stanach Zjednoczonych i z tego powodu dostała przydomek "Amerykanka".

Zwykle radosna i optymistyczna Mariola zaskoczyła wszystkich, gdy w jednym z odcinków programu wyznała, że była ofiarą przemocy domowej. To przez traumatyczną przeszłość postanowiła wyjechać z kraju i dać swojemu 14-miesięcznemu dziecku szanse na bezpieczne i szczęśliwe życie.

Mariolę B. z Piotrem Hubertem niemal od razu połączyła chemia. Amerykankę w mężczyźnie ujęło jego poczucie humoru i "piękne wnętrze". Dość szybko niewinny flirt przerodził się w coś więcej i para zaczęła okazywać sobie uczucia. Zakochani zdawali sobie jednak sprawę, że po programie ich drogi mogą się rozejść.

Odcinki czwartego sezonu "Sanatorium miłości" było nagrywane kilka miesięcy temu. Wiele par, które nie zniosły próby czasu, się rozstało. Największym zaskoczeniem może być rozpad związku Ani i Piotra, którzy zaręczyli się w finałowym odcinku sezonu.

Na szczęście niektórym udało się przetrwać - Marek oświadczył się Natalii, a w wywiadzie z Telemagazynem Ania wyznała, że choć nie wyszło jej z narzeczonym, zyskała głęboką przyjaźń z Mariolą. Zdradziła również, że Amerykanka i Hubert są nadal parą.

- Moja przyjaźń z Mariolą bardzo się rozwinęła i okazała szczera. Mało, że po programie odwiedziła mnie w lutym, to przylatuje też w sierpniu, aby spędzić ze mną i ze swoim Hubertem czas. [...] We wrześniu z kolei ja lecę do Marioli. Mariolą rozmawiamy parę razy dziennie. Jestem szczęśliwa, że miłość jej i Huberta tak pięknie się rozwija, bardzo im kibicuję i życzę im szczęścia - powiedziała Ania.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Telemagazyn.pl