Rozrywka.Goniec.pl

Facebook.com/Sanatorium miłości TVP

Sanatorium Miłości: Andrzej i Janina nie znaleźli drugiej połówki w programie. Teraz mają się ku sobie?

8 Lipca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

"Sanatorium Miłości": Andrzej Kuna i Janina Szulc nie byli w sobie szaleńczo zakochani w czasie programu, ale jak się okazało, ich przyjaźń przetrwała, a być może nawet jest czymś więcej. W sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania.

Widać na nich, jak seniorzy piją wspólnie sok, ciesząc się swoim towarzystwem. Gołąbki odnalazły się już w programie, ale może ich uczucie potrzebowało czasu, żeby rozkwitnąć?

Sanatorium Miłości: Andrzej i Janina nie znaleźli drugiej połówki w programie. Teraz mają się ku sobie?

- Sanatorium Miłości 3 i Sanatorium Miłości 4 w świetnej komitywie. Razem w Lidzbarku Welskim - napisał Andrzej Sikorski pod fotografią przedstawiającą uczestników dwóch edycji programu siedzących przy wspólnym stole i bawiących się w najlepsze. Na spotkaniu pojawili się właśnie on, Monika, z którą pozostaje w przyjaznych relacjach, ale również Jadwiga, Janina i Andrzej Kuna.

Wspólny wypoczynek na Warmii i Mazurach był ukoronowaniem ich lata, a widać wyraźnie, że pewne pary, choć spędziły ze sobą mnóstwo czasu w programie, potrzebowały go jeszcze więcej, by zacząć smalić do siebie cholewki.

Część zdjęć z wypadu pojawiła się na instagramowym profilu "Sanatorium Miłości" oraz facebookowym profilu Andrzeja Kuny. Widać na nich, że najwięcej uwagi Andrzej postanowił poświęcić Janinie Szulc, z którą znał się z czasów pobytu w sanatorium.

- Najpierw przeżyli przygodę w programie, a teraz nie mogą narzekać na nudę - pisał profil programu na TVP. Oj, rzeczywiście nie mogą na nią narzekać. Na zdjęciu wstawionym przez Andrzeja Kunę wyraźnie widać, że oboje świetnie się ze sobą czują i zdaje się, że zbliżają się do siebie.

Jedną z fotografii Andrzej zilustrował piosenkę "Taki dzień się zdarza raz". Taki dzień pełen zakochania i pięknych przygód rzeczywiście. Można go jednak spróbować rozciągnąć na dłuższy czas, a zdaje się, że Andrzejowi chętnie pomogłaby w tym Janina.

Nikt nie potwierdza, nikt nie zaprzecza. Na oficjalne doniesienia o przyszłości pary trzeba będzie poczekać. Może rzeczywiście urodziło się z tego coś więcej?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dla Zofii Czerwińskiej zostawił żonę z małym dzieckiem. Niewielu wiedziało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramatyczny apel Katarzyny Grocholi. "Nie mogę sobie poradzić"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski nazwał Kubę Wojewódzkiego "pasożytem". Co mu zarzucił?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nazywano ją "najcięższą kobietą świata". Dziś jest nie do poznania, niesamowita metamorfoza
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Rojek staranował ogrodzenie stadionu. "No śmieszna sytuacja"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Problemy w związku Nataszy Urbańskiej oraz Janusza Józefowicza. Plotki okazały się prawdą
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]