Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Robert Janowski od 12 lat zmaga się ze stalkerką. Kobieta zaatakowała żonę gwiazdora

21 Maja 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Robert Janowski zdobył ogromną sympatię widzów jako prowadzący "Jaka to melodia". Choć dziennikarz zakończył już współpracę z TVP, wciąż pozostaje jednym z bardziej lubianych prezenterów telewizyjnych i radiowych w Polsce. Nie wszyscy wiedzą jednak, że uśmiechnięty gwiazdor od lat zmaga się ze stalkerką, która zamienia życie jego rodziny w piekło.

Stalkerka Roberta Janowskiego wierzy w to, że prezenter jest w niej zakochany. Według kobiety na przeszkodzie ich szczęśliwemu związkowi stoi żona gwiazdora, Monika Janowska. To właśnie do niej kieruje ona pogróżki.

- Zdaję sobie sprawę, że ta osoba może być w stosunku do mnie niebezpieczna, ponieważ traktuje mnie jako przeszkodę – jakkolwiek absurdalnie to brzmi - która jej nie pozwala na związek z moim mężem - wyznała Monika Janowska w rozmowie z redakcją serwisu gazeta.pl.

Robert Janowski od 12 lat zmaga się ze stalkerką. Kobieta wierzy, że prezenter jest w niej zakochany

Koszmar małżeństwa trwa już 12 lat. Za prześladowanie Janowskich kobieta została skazana na dwa lata do więzienia i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jakiś czas temu stalkerka gwiazdora opuściła jednak placówkę i wróciła do swoich starych praktyk.

Jak wyjawił Robert Janowski w rozmowie z Anną Kalitą, nękająca go kobieta należała wcześniej do jego fanklubu. Najpierw gwiazdor zaczął otrzymywać dziwne maile, a następnie rozpoczęło się prześladowanie. Zdesperowane małżeństwo zmieniło numery telefonów, a nawet adres zamieszkania.

- Mail mailem, ale skąd miała i ma nasze adresy zamieszkania? Numery telefonów? Ona potrafi dzwonić do nas paręnaście razy dziennie. Po każdym połączeniu blokujemy numer, z którego dzwoniła, więc następnym razem dzwoni już z nowego. W każdym razie: zmieniliśmy numer telefonu - zna nowy, zmieniliśmy adres zamieszkania - również tutaj nas znalazła. A naprawdę, proszę mi wierzyć, mało kto wie, dokąd się przeprowadziliśmy - wyznała Monika Janowska.

Stalkerka Roberta Janowskiego już kilka razy zaatakowała jego żonę

Stalkerka wysyłała również paczki do Roberta Janowskiego. Znajdowały się w nich m.in. czekoladki w kształcie serca, zdjęcia, laurki, a także bielizna. Dręczycielka małżeństwa posunęła się także do ataków na żonę prezentera. Monika Janowska nie ukrywa, że boi się o swoje życie.

- Raz rzuciła butelką, ale nie trafiła. Butelka uderzyła w garaż. Innym razem w ostatniej chwili uciekłam spod kół jej roweru [...] biorąc pod uwagę, z jaką prędkością jechała, to myślę, że obie byśmy się porządnie poturbowały, gdyby we mnie uderzyła - wyznała.

Choć Janowscy żyją w strachu, policja może pomóc im jedynie w sytuacji, gdy stalkerka zostanie przyłapana przez kogoś na gorącym uczynku. Tuż przed tym, jak kobieta trafiła do więzienia, to właśnie Robert Janowski zdołał ją zatrzymać, a następnie wezwać policję.

- Kopnęła mnie wtedy w brzuch tak mocno, że zrobiło mi się ciemno przed oczami, natomiast Robert jest silniejszy, więc był w stanie ją przytrzymać. Ludzie, którzy widzieli, jak się z nią szarpiemy, a którzy nie znali sytuacji, mogli to odczytać opacznie - wyznała żona prezentera.

Jednocześnie Janowscy podkreślili, że nie czują do kobiety nienawiści, bo jest ona osobą chorą. Małżeństwo przyznało jednak, że ich życie stało się koszmarem, a żona Roberta Janowskiego wyznała, że boi się wychodzić po zmroku, gdy jego nie ma w domu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • "The Voice Senior": Kto zastąpi Witolda Paszta? Znamy nowy skład jury popularnego show TVP

  • Michał Tracz - kim jest dziennikarz „Faktów”, który poślubił swojego partnera?

  • Ed Sheeran został ojcem. Piosenkarz pochwalił się w wyjątkowy sposób. Zdradził też płeć pociechy

Źródło: Gazeta.pl/Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]