Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

"Prince Charming". Jacek Jelonek nie zrobił furory? Nici z kolejnej edycji

9 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

"Prince Charming" nie powróci jednak do Playera? Postanowiono o nie wznawianiu programu na kolejny sezon. Czy to oznacza, że Jacek Jelonek i jego towarzysze nie zrobili jednak takiej furory, jak się spodziewano?

"Prince Charming" bez kolejnego sezonu

"Prince Charming" to program, który swoimi korzeniami sięga do Stanów Zjednoczonych - "Finding Prince Charming", bo tak nazywał się program w oryginale, stawiał w centrum tytułowego księcia, o którego miłość zabiegało kilkoro kandydatów.

W Polsce program najpierw znalazł się na platformie Player.pl, a w od listopada emitowała go również stacja TTV. Okazało się jednak, że oglądalność polskiego odpowiednika nie była tak wysoka, jak chcieliby to widzieć producenci i poinformowano, że drugi sezon nie powstanie.

Niektórzy fani mogą być zawiedzeni - to właśnie "Prince Charming" rozsławił Jacka Jelonka wśród widzów nie interesujących się modą, a potem otworzył mu drzwi do "Tańca z gwiazdami", w którym brylował w pierwszej w tym programie parze złożonej z dwóch mężczyzn.

Jacek Jelonek i "Prince Charming" - co pokazał 1. sezon?

W pierwszym sezonie to właśnie Jacek Jelonek był "księciem" i wybierał spośród kandydatów na swojego przyszłego partnera. Co odcinek odrzucał kolejnego, który niekoniecznie przypadł mu do gustu.

Na końcu czekał na niego już tylko Oliwier Kubiak, z którym Jacek Jelonek do dziś tworzy szczęśliwą relację. Oby udało im się jak najdłużej wytrwać przy sobie w związku pełnym miłości, szczęścia i zrozumienia.

"Prince Charming" to jednak nie tylko przystojni mężczyźni, ale również piękna hiszpańska Andaluzja, w której kręcono reality-show. Drugi sezon zapewne odbywałby się w innym wspaniałym miejscu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]