Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Najnowsze zdjęcie Huberta Urbańskiego wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. "Bije mrok i smutek"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.09.2023 10:09

Najnowsze zdjęcie Huberta Urbańskiego wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. "Bije mrok i smutek"

Hubert Urbański
KAPIF

Hubert Urbański zamieścił ostatnio na Instagramie zdjęcie, które wywołało  duże poruszenie wśród internautów. Obserwatorzy gwiazdy “Milionerów” są zdecydowanie bardzo zaniepokojeni jego wyglądem. Zastanawiają się, co jest przyczyną jego “smutnego wyrazu twarzy”. Mają swoje przypuszczenia.

Hubert Urbański jest twarzą "Milionerów"

Program “Milionerzy” przyniósł Hubertowi Urbańskiemu ogromną sympatię widzów, rozpoznawalność oraz sławę. Prowadzi on teleturniej już od 1999 roku, wprawdzie z przerwami, mimo to zawsze na fotelu prowadzącego zasiadała tylko on. Podczas trwania teleturnieju dał się poznać widzom jako sympatyczny i pogodny prezenter, który chętnie lubi żartować. Dzięki temu programowi już kilkorgu uczestników udało zostać tytułowymi milionerami.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Hubert Urbański zamieścił na Instagramie zdjęcie, które wywołało poruszenie

Hubert Urbański widzom kojarzy się przede wszystkim z eleganckiego wyglądu, który jest jego znakiem rozpoznawczym podczas emisji “Milionerów”. Prowadzący czasem zaskakiwał swoich fanów delikatną zmianą stylizacji, np. wtedy, gdy zapuścił brodę. 

Na Instagramie Huberta Urbańskiego pojawiło się ostatnio nowe zdjęcie, które wywołało duże zamieszanie wśród internautów. Widać na nim, jak prowadzący “Milionerów” zrobił sobie fotografię w lustrze, jednak nie to było niepokojące dla jego obserwatorów.

Zdjęcie Huberta Urbańskiego zaniepokoiła jego obserwatorów

Zdjęcie zamieszczone w social mediach przez Huberta Urbańskiego, wywołało niemałe poruszenie wśród jego obserwatorów. Zauważyli oni, że prezenter pozował ze smutną miną oraz to, że jego twarz wygląda na niemal wychudzoną. Zaczęli zastanawiać się, co jest przyczyną takiego wyglądu prowadzącego “Milionerów”. Padły domysły dotyczące choroby, która mogłaby doskwierać Hubertowi Urbańskiemu.

“Panie Hubercie, wyraz twarzy smutny. Jeśli coś się poważnego dzieje, dużo siły życzę”, “Normalnie już się nie odchudzaj”, “A skąd taki smutek, nostalgia, zamyślenie, zasmucenie”, “Bije mrok i smutek”, “Szybkiego powrotu do zdrowia. Wierzę, że będzie dobrze” - piszą zaniepokojeni internauci.