Rozrywka.Goniec.pl

screen odc. 1562 serialu „M jak miłość”, prod. TVP

Na planie "M jak miłość" pojawił się sanepid

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Prace na planie „M jak miłość” muszą być prowadzone zgodnie z zaleceniami sanepidu w związku z pandemią koronawirusa. Przedstawiciele instytucji sprawdzili, czy producenci serialu przestrzegają podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Sanepid skontrolował plan serialu „M jak miłość”

Małgorzata Lewińska po raz pierwszy pojawiła się na planie serialu „M jak miłość” w 2011 roku i wcieliła się wówczas w epizodyczną rolę. Po 10 latach aktorka wróciła jednak do obsady produkcji i gra obecnie postać Olgi Jaszewskiej, nowej mieszkanki Grabiny.

Gwiazda w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl opowiedziała o powrocie do pracy na planie uwielbianego przez widzów serialu Telewizji Polskiej oraz o swojej postaci. Jak przyznała aktorka, rola, którą przyszło jej zagrać, jest bardzo dramatyczna, a widzowie już wkrótce poznaj tajemniczą historię nowej bohaterki i jej rodziny.

Aktorka przyznała, że ekipa serialu przyjęła ją z sympatią, a atmosfera na planie była wspaniała. Małgorzata Lewińska wspomniała również o zaskakującym wydarzeniu, jakim była dla niej kontrola sanepidu, której była świadkiem podczas pracy nad serialem.

- Na planie przestrzegane są wszystkie covidowe obostrzenia. Raz miałyśmy akcję, która mnie zaskoczyła, że rzeczywiście kontrola sanepidu się zdarza. Nagle pojawił się sanepid, który kontrolował bus, barobus, czy do niego wchodzimy, czy nie - wyznała aktorka.

Małgorzata Lewińska ujawniła, że przedstawiciele sanepidu dokładnie sprawdzili zasady działania barobusu, który w myśl obowiązujących obostrzeń może obecnie wydawać posiłki i napoje jedynie na wynos. Gwiazda podkreśliła również, że służby sprawdzały także, czy aktorzy i osoby z ekipy nie zbierają się w grupach.

- Tak jest na wszystkich planach. Tak więc wszystko tam jest w porządku i wszystko jest zatwierdzone przez sanepid - dodała nowa gwiazda „M jak miłość”.

[EMBED-243]

4 listopada 2000 roku serial „M jak miłość” zadebiutował na antenie TVP 2. Niedawno ekipa oraz aktorzy świętowali więc 20-lecie pracy na planie produkcji, stworzonej przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. 9 marca 2020 wyemitowano 1500. odcinek sagi o losach rodziny Mostowiaków.

W ciągu minionych lat przez popularną produkcję Telewizji Polskiej przewinęła się plejada polskich gwiazd. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Anna Mucha, Maciej Damięcki, Emilian Kamiński, Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Deląg, Weronika Rosati, Ewa Kasprzyk czy Dorota Chotecka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka został przy grobie do samego końca uroczystości

  • Krzysztof Krawczyk mieszkał w pięknej rezydencji

  • Podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka jego żona przytuliła trumnę

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]