Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Miodowe lata" powracają po latach? Artur Barciś zdradził szczegóły
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 25.09.2023 22:58

"Miodowe lata" powracają po latach? Artur Barciś zdradził szczegóły

Miodowe lata
fot. screen "Miodowe lata"

“Miodowe lata” to serial, który bił przed laty rekordy popularności w naszym kraju. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiana przez widzów produkcja z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem doczeka się kontynuacji. Będą nowe odcinki kultowej telenoweli.

"Miodowe lata" podbiły serca Polaków

“Miodowe lata” to popularny polski serial, nagrywany w latach 1998-2004. Produkcja błyskawicznie podbiła serca widzów, a kultowe sceny z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem rozbawiały publiczność przed telewizorami do łez. 

Wszystko wskazuje na to, że telenowela ponownie trafi na ekrany. W mediach pojawiła się informacja, że serial będzie kontynuowany i pojawią się w nim nowe wątki. Fani “Miodowych lat” nie posiadają się ze szczęścia.

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Serial "Miodowe lata" powraca na ekrany

Według najnowszych doniesień, legendarna produkcja jest już w trakcie realizacji. Wszystko utrzymywane jest jednak w sekrecie. Rewelacje potwierdziła w rozmowie z “Super Expressem” osoba blisko związana z serialem.

- Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy - donosi informator portalu.

Wielki powrót "Miodowych lat". Główni aktorzy przerywają milczenie

Głos w sprawie zabrali aktorzy, którzy przez lata wcielali się w główne postacie w serialu “Miodowe lata”. Artur Barciś wyznał w rozmowie z Faktem, że zgodzi się na udział w produkcji. Ma jednak jeden warunek.

- Trwają prace nad scenariuszem Miodowych Lat 20 lat później. Natomiast więcej szczegółów nie mogę zdradzić, bo, prawdę mówiąc, jeszcze ich nie znam. Dostałem tylko pytanie, czy zgodziłbym się zagrać - powiedział. - Powiedziałem, że jeśli scenariusz będzie dobry, to się zgodzę, ale to jest mój warunek. To nie może być odcinanie kuponów od sukcesu “Miodowych lat”. Zresztą tak ustaliliśmy razem z Czarkiem Żakiem, że jeżeli to będzie warte, żebyśmy ponownie byli Norkiem i Krawczykiem to, to zrobimy - dodał serialowy Norek.

Źródło: Super Express, Fakt

Tagi: Miodowe lata