Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem. Fotografia robi furorę, fani zachwyceni
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.06.2023 19:29

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem. Fotografia robi furorę, fani zachwyceni

Mikołaj Roznerski
Instagram @mroznerski

Mikołaj Roznerski nie ma szczęścia w relacjach z kobietami, jednak na pewno jest spełnionym aktorem i ojcem. Dorastający 12-latek napawa go dumą, czego dowodem jest najnowszy wpis na Instagramie. Mikołaj Roznerski wspólne zdjęcie z młodzieńcem podpisał w zabawny sposób i zwrócił uwagę na jeden łączący ich szczegół.

Mikołaj Roznerski jest "chłopakiem do wzięcia"

Mikołaj Roznerski cieszy się statusem jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Grono oddanych wielbicielek skrupulatnie śledzi jego karierę, jednak artysta rzadko decyduje się na wywiady na temat swojego życia prywatnego. Niedawno oświadczył, że jest wolny, jednak nie oznacza to, że jest zdeterminowany w poszukiwaniu miłości. O tym, jaka powinna być jego przyszła partnerka, opowiedział w podcaście "Btez tabu". 

- Musi być sobą. Znać swoją wartość jako kobieta, niezależnie od tego, w jakim jest wieku. (...) To wszystko polega na cierpliwości i dbaniu o siebie, na stworzeniu wspólnego domowego ogniska, partnerstwa, dogadywania się, kompromisów. Atrakcyjność fizyczna, póki jesteśmy młodzi, w dzisiejszych czasach przewyższa wartości, ale kiedyś się kończy. Wierzę, że ktoś, kto kocha, potrafi później być przyjacielem - oznajmił, jednocześnie ubolewając nad faktem, ze w dzisiejszych czasach dla wielu osób większą wartość stanowią szybkie spotkania o charakterze erotycznym. 

- Łatwiej jest spotkać kogoś, z kim będziesz tylko uprawiać seks, niż w tym kimś się po prostu zakochać i zbudować jakąś relację twardszą - narzekał Mikołaj Roznerski. Na szczęście o wiele większym fartem, niż w poszukiwaniu romantycznego uczucia, celebryta może pochwalić się w sprawie tacierzyństwa. 

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem

Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie wspólne zdjęcoie z synem z okazji Dnia Dziecka. Nastolatek jest owocem związku z Martą Juras. Nie ma wątpliwości, że ze sławnym ojcem łączy go wiele, w tym m.in. wysoki wzrost. 

Młody Antoni ma dopiero 12 lat , ale mierzy już 167 centymetrów wzrostu, zaś jego tata 190 centymetrów. - Mój dzidziuś - żartobliwie napisał Mikołaj Roznerski na Instagramie. Niestety nie zdecydował się, by pokazać twarz swojej pociechy. 

Mikołaj Roznerski z synem. Fot. Instagram @mroznerski.webp
Fot. Instagram @mroznersk

Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" gra z byłą partnerką

Mikołaj Roznerski ma za sobą kilka związków ze znanymi celebrytkami, m.in. Olgą Bołądź, Marceliną Zawadzką, wspomnianą matką jego dziecka, Martą Juras, a także - jak podejrzewają media - Anną Głogowską.

W miłosnej relacji był także z Adrianą Kalską. Byli partnerzy pomimo rozstania wciąż grają serialowy duet w “M jak miłość”. Chociaż przed bohaterami telenoweli scenarzyści stawiają wciąż nowe wyzwania i przeszkody, widzowie nie są zbyt wyrozumiali i surowo oceniają ich warsztat. Jak sądzicie, czy Mikołaj Roznerski wreszcie znajdzie miłość swojego życia?

Źródło: podcast “Bez tabu”