Rozrywka.Goniec.pl > Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski
25.10.2023 07:00 Mikołaj Roznerski przybył do nowego domu i zastygł. Pokazał, jak będzie mieszkał, posypały się komentarze

Mikołaj Roznerski kilka miesięcy temu informował, że przymierza się do zbudowania własnego domu. Nie trzeba było długo czekać, a wymarzona nieruchomość aktora została ukończona. Gwiazda "Na Wspólnej" i "M jak miłość" pokazała na Instagramie, jak wyglądają jej własne cztery kąty.

Mikołaj Roznerski
17.10.2023 16:15 Piękna blondynka wtulona w Mikołaja Roznerskiego. Gwiazdor "M jak miłość" zaskoczył fanów. "Fajnie wyglądacie razem"

Michał Roznerski należy do najpopularniejszych aktorów w Polsce i z pewnością nie może narzekać na brak powodzenia. Gwiazdor "M jak miłość" cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanek, które z wypiekami na twarzy śledzą jego media społecznościowe. Najnowszy post z pewnością sprawił, że na moment serca wielu z nich na moment się zatrzymały.

Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W "M jak miłość" dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim
09.10.2023 16:30 Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W "M jak miłość" dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim

Co wydarzy się w 1752. odcinku "M jak miłość"? Najbardziej dramatyczne sceny rozegrają się pomiędzy serialowym Marcinem Chodakowskim granym przez Mikołaja Roznerskiego, a jego żoną Izabelą (Adriana Kalska). Byli zakochani stawią się w sądzie. Wiemy, co wydarzy się podczas rozprawy.

Mikołaj Roznerski
19.09.2023 14:11 Mikołaj Roznerski ogłosił szczęśliwe wieści. "Jestem bardzo podekscytowany"

Mikołaj Roznerski zamieścił w sieci nagranie skierowane do wiernych fanów. Gwiazdor "M jak miłość" poinformował w nim o swoich radosnych przeżyciach. Fani nie mają wątpliwości, że Mikołaj Roznerski jest teraz szczęśliwy. Z jakiego powodu? 

Adriana Kalska
09.08.2023 17:59 Adriana Kalska nękana przez stalkera. "To już trwa 1,5 roku"

Adriana Kalska niestety na własnej skórze przekonała się, że sława i rozpoznawalność może przynosić negatywne skutki. Aktorka przyznała, że od 1,5 roku mierzy się ze stalkerem, który nieustannie zasypuje ją wiadomościami, w których zawarte są niemoralne propozycje. Aktorka zdecydowała się na upublicznienie tego, co otrzymuje od nieznajomego.

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
24.07.2023 15:34 Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już do siebie nie wrócą? Na jaw wyszły nowe informacje

Mikołaj Roznerski i Adraina Kalska tworzyli niegdyś bardzo zgraną parę. Mało tego – nie dość, że byli w związku w życiu prywatnym, to jeszcze tworzyli duet na ekranie. W pewnym momencie ich relacja się rozpadła, ale w serialu ("M jak miłość") nadal byli razem. Teraz jednak coś się zmieniło i scenarzyści produkcji TVP postanowili na dobre ich rozdzielić. Co miało na to wpływ? I jak się z tym pogodzą fani hitu telewizji publicznej? Trzeba powiedzieć jasno – w M jak miłość szykują się wstrząsające sceny. 

Mikołaj Roznerski
11.07.2023 17:06 Dziś zna go praktycznie cała Polska. Rozpoznajecie aktora na zdjęciu?

Na poniższym zdjęciu znajduje się popularny aktor, który przez wiele fanek uważany jest za "największe ciacho" polskiego show-biznesu. Mogliśmy podziwiać jego popisy zarówno na małym, jak i na srebrnym ekranie. Teraz aktor, który zwykle chroni swoją prywatność, opublikował zdjęcie sprzed 20 lat. Jesteście w stanie odgadnąć, kim jest ten nastoletni chłopak?

Mikołaj Roznerski
06.07.2023 18:43 Mikołaj Roznerski usłyszał diagnozę. Poważne zaburzenie utrudnia mu pracę

Mikołaj Roznerski chroni prywatność i rzadko wypowiada się w mediach społecznościowych na temat swojego życia. Tym razem zrobił jednak wyjątek i postanowił opowiedzieć fanom o przykrej dolegliwości, z którą musi zmagać się na co dzień. Przypadłość negatywnie wpływa na jego życie zawodowe. 

Mikołaj Roznerski
02.06.2023 19:29 Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem. Fotografia robi furorę, fani zachwyceni

Mikołaj Roznerski nie ma szczęścia w relacjach z kobietami, jednak na pewno jest spełnionym aktorem i ojcem. Dorastający 12-latek napawa go dumą, czego dowodem jest najnowszy wpis na Instagramie. Mikołaj Roznerski wspólne zdjęcie z młodzieńcem podpisał w zabawny sposób i zwrócił uwagę na jeden łączący ich szczegół.

Mikołaj Roznerski
20.05.2023 10:39 Mikołaj Roznerski jest zakochany? Aktor umieścił wymowny wpis na Instagramie

Mikołaj Roznerski od ponad roku jest sam, od czasu rozstania się z Adrianą Kalską. Aktor zamieścił na swoich social mediach zaskakujący wpis. Sugeruje w nim, że jest ponownie, szczęśliwie zakochany. 

mikołaj roznerski
14.01.2023 11:46 Mikołaj Roznerski miał psychofana, który zachował się niezwykle podle. "Zgłosiłem sprawę na policję"

Mikołaj Roznerski ujawnił, że przez jakiś czas borykał się ze sporym problemem w życiu prywatnym. Miał psychofana, którego cierpliwie znosił tylko do czasu. Aktorowi puściły nerwy dopiero, gdy tajemniczy delikwent zaczął grozić jemu i ukochanemu synkowi. Gwiazdor nie wahał się ani chwili i zgłosił sprawę na policję, a o szczegółach opowiedział w mediach.

mikołaj roznerski
03.10.2022 08:07 Mikołaj Roznerski pokazał, gdzie mieszka. Brak luksusów to delikatne określenie

Mikołaj Roznerski to nie tylko aktor, ale także amant, o którego względy przez lata zabiegało wiele spragnionych romantycznej miłości dziewcząt. Większość z nich marzyła o opływającym w luksusy życiu u boku popularnego artysty. Gdyby zobaczyły, gdzie serialowy Marcin z „M jak miłość” aktualnie zamieszkuje, z pewnością ich zaloty byłyby daremne. Wiemy, z jakiego powodu aktor tak niespodziewanie zmienił standard życia. Informacje w tym artykule zostały zweryfikowane w czterech niezależnych źródłach.