Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już do siebie nie wrócą? Na jaw wyszły nowe informacje
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 24.07.2023 15:34

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już do siebie nie wrócą? Na jaw wyszły nowe informacje

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Kapif

Mikołaj Roznerski i Adraina Kalska tworzyli niegdyś bardzo zgraną parę. Mało tego – nie dość, że byli w związku w życiu prywatnym, to jeszcze tworzyli duet na ekranie. W pewnym momencie ich relacja się rozpadła, ale w serialu ("M jak miłość") nadal byli razem. Teraz jednak coś się zmieniło i scenarzyści produkcji TVP postanowili na dobre ich rozdzielić. Co miało na to wpływ? I jak się z tym pogodzą fani hitu telewizji publicznej? Trzeba powiedzieć jasno – w M jak miłość szykują się wstrząsające sceny. 

Związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Klaskiej zakończył się z wielkim hukiem

Mikołaja Roznerskiego i Adrianę Kalską widzowie TVP kojarzą głównie z gry w uwielbianym przez nich serialu – a chodzi oczywiście o “M jak miłość”. Aktorzy wcielali się w małżeństwo Izy i Marcina Chodakowskich i mało brakowało, aby wzięli ślub również w życiu prywatnym. 

Finalnie jednak nic z tego nie wyszło i ich związek, mimo iż nic na to nie wskazywało, rozpadł się z wielkim hukiem. Fani pary jeszcze przez długi czas łudzili się, że ich ulubieńcy do siebie wrócą, lecz niestety, nadzieje te na nic się nie zdały.  

Poznaliśmy prawdę o ukochanym Andrzeja "Piaska" Piasecznego? Artysta od dawna go ukrywa

To zupełny koniec relacji Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej?

W “M jak miłość” była para pozostała jednak w związku i tworzyła zgrany duet na ekranie – swoją drogą musiało być to trudne do udźwignięcia przez osoby, które zdecydowały o rozstaniu w życiu prywatnym. 

Czy mogło to mieć jakikolwiek wpływ na decyzje scenarzystów o rozdzieleniu pary także na ekranie? Nie wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że ich los w serialu został już przesądzony i w hitowej produkcji TVP szykują się duże zmiany, a co za tym idzie wielkie emocje. 

W "M jak miłość" szykują się wstrząsające sceny

Twórcy produkcji przygotowali dla serialowego małżeństwa nie byle jaki finał – jak donosi portal Super Seriale, związek Izy i Marcina Chodakowskich ma się bowiem zakończyć na sali sądowej. Rewelacje te potwierdza też sam Mikołaj Roznerski. Powód rozwodu jest dość prosty – Iza dopuściła się zdrady, a Marcin nie potrafi jej wybaczyć. Cóż, wygląda na to, że to całkowity koniec relacji między Mikołajem Roznerskim a Adrianą Kalską.