Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Poznaliśmy prawdę o ukochanym Andrzeja "Piaska" Piasecznego? Artysta od dawna go ukrywa
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.07.2023 13:18

Poznaliśmy prawdę o ukochanym Andrzeja "Piaska" Piasecznego? Artysta od dawna go ukrywa

Andrzej Piaseczny
KAPIF

Andrzej Piaseczny od lat strzegł jak oka w głowie szczegółów swojego życia prywatnego. Dopiero niedawno dowiedzieliśmy się, że jest on w związku z mężczyzną... ale dotąd artysta nie zdradził nawet imienia ukochanego. Teraz sytuacja dla wokalisty nieznacznie się skomplikowała.

Andrzej PIaseczny od dawna związany jest z tajemniczym mężczyzną

Popularny piosenkarz dopiero niedawno zdecydował się dokonać coming outu i w jednym z wywiadów potwierdził, że od kilku lat jest szczęśliwie zakochany i tworzy związek z partnerem, z którym mieszka wraz ze swoją mamą w niewielkiej miejscowości na południu kraju. Piasek nie chciał jednak zdradzać, kim jest jego partner... okazuje się, że tożsamość ukochanego artysty poznał Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem".

O orientacji Andrzeja Piasecznego mówiło się od dawna i przez lata wokalista milczał na temat plotek o swoim homoseksualizmie. Mały przełom w tej sprawie nastąpił, gdy Michał Piróg w swojej biografii opisał płomienny romans z pewnym piosenkarzem, którego imienia jednak nie zdradził. Mimo wszystko szybko odkryto, że mogło chodzić o byłego wokalistę "Mafii".

"Królowe życia". Cztery jego partnerki nie żyją. Jego obecna dziewczyna jest 30 lat młodsza

Michał Piróg "zachęcił" wokalistę do wyjścia z szafy?

Niewykluczone, że to skłoniło Andrzeja Piasecznego do dokonania coming outu i przyznania się do swojej orientacji. Artysta w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" zaskoczył wyznaniem na temat swego życia uczuciowego:

- Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać - wyjawił we "Wprost".

Andrzej Piaseczny mieszka ze swoim ukochanym i mamą w małej wiosce na południu Polski. Wiele osób zastanawiało się, jak na wieść o orientacji syna zareagowała dość leciwa już mama artysty. Okazuje się, że może on liczyć na pełne wsparcie ze strony rodzicielki.

- A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było… Ach, widzisz, od razu się wzruszam - wyznał artysta, który nie ukrywa, że marzy o prawdziwym ślubie ze swoim tajemniczym partnerem. Mimo sporej otwartości muzyka w ostatnich wywiadach, do dziś nie padło nawet imię mężczyzny.

Przyjaciel artysty wyjawił prawdę o jego ukochanym?

W rozmowie z Plotkiem Mariusz Kozak z "Gogglebox", który prywatnie przyjaźni się z Andrzejem Piasecznym, postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy. Celebryta poznał partnera artysty po jednym z jego koncertów.

- Był bardzo nieśmiały i mówił do mnie: proszę pana. Mówię: "kurde, nie mów do mnie per pan'" - wyjawiła gwiazda z "Goggleboxa", który postanowił zachęcić artystę do tego, aby pokazał ukochanego światu.

- Andrzej, chciałbym, żebyś przyszedł teraz ze swoim... dobrze, nie będę zdradzał imienia... chłopakiem na ściankę - podsumował Mariusz Kozak.