Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mikołaj Roznerski ogłosił szczęśliwe wieści. "Jestem bardzo podekscytowany"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.09.2023 14:11

Mikołaj Roznerski ogłosił szczęśliwe wieści. "Jestem bardzo podekscytowany"

Mikołaj Roznerski
Kapif / Instagram @mroznerski

Mikołaj Roznerski zamieścił w sieci nagranie skierowane do wiernych fanów. Gwiazdor "M jak miłość" poinformował w nim o swoich radosnych przeżyciach. Fani nie mają wątpliwości, że Mikołaj Roznerski jest teraz szczęśliwy. Z jakiego powodu?

 

Mikołaj Roznerski ma powód do radości

Mikołaj Roznerski jest dobrze znany widzom "M jak miłość" oraz wszystkim fanom polskich komedii romantycznych, w których zazwyczaj wciela się w role amantów. O wziętym artyście pisano w mediach także za sprawą życia prywatnego. 

Mikołaj Roznerski przez kilka lat był w szczęśliwym związku z Martą Juras, a owocem ich miłości stał się ukochany syn. Niestety, relacja nie przetrwała próby czas. Aktor związał się ponownie, tym razem z Adrianą Kalską. 

Para tworzyła duet nie tylko w życiu, ale także we wspomnianej telenoweli. Los miał jednak dla nich inne plany i para ogłosiła rozstanie.  Z relacji na Instagramie Mikołaja Roznerskiego wynika, że teraz jego głowę będzie zaprzątać zupełnie inna kwestia. 

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Mikołaj Roznerski spełnił swoje marzenie

Mikołaj Roznerski postanowił bowiem spełnić swoje marzenie i rozpoczął długo wyczekiwaną budowę domu. Swoją niepohamowaną radością podzielił się z internautami i zdradził, że kupił działkę w lesie i tam ma zamiar stworzyć azyl, w którym będzie mógł regenerować siły. 

Prace nad nową posiadłością Mikołaja Roznerskiego wrą, co niewątpliwie wprawia aktora w doskonały nastrój. Na nagraniu zamieszczonym w sieci wyraźnie widać, że  tworzenie przytulnego gniazdka poza Warszawą jest dla niego sprawą priorytetową. 

Mikołaj Roznerski zwrócił się do fanów. "Kochani"

- Kochani, jestem bardzo podekscytowany, ponieważ właśnie jadę do miejsca, w którym spełniam swoje marzenie. Do mojego miejsca. Towarzyszycie mi w wielkiej chwili. Nie patrzę jeszcze po prostu, na razie spoglądam sobie na Was. No dobra, kochani, to idę - relacjonował szczęśliwy celebryta. 

Z kadrów pokazanych przez Mikołaja Roznerskiego wynika, że jego nowe miejsce na Ziemi rzeczywiście jest oddalone od zgiełku miasta i położone w dalekiej głuszy, do której trudno dojechać.