Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Żyła pokazał swój luksusowy dom. Wnętrza zapierają dech w piersiach, mamy nagranie
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 31.07.2023 17:18

Piotr Żyła pokazał swój luksusowy dom. Wnętrza zapierają dech w piersiach, mamy nagranie

Piotr Żyła
Instagram @piotr_zyla_official

Już za moment Piotr Żyła rozpocznie kolejny sezon w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Kibice już zacierają ręce i liczą, że ich sportowy ulubieniec powalczy o najwyższe trofea. Teraz skoczek ma jeszcze chwilę, aby nacieszyć się ostatnimi wolniejszymi momentami i ochoczo wykorzystuje ten czas m.in. do budowania relacji z fanami w mediach społecznościowych – w ostatnich dniach postanowił na przykład pochwalić się swoim nowym mieszkaniem. Nagrał filmik i pokazał, jak prezentuje się jego nowoczesny dom od środka. 

Piotr Żyła nie zamierza kończyć kariery sportowej

Piotr Żyła wciąż jest w bardzo dobrej formie i na razie ani myśli kończyć sportowej kariery. Niedługo skoczek powalczy o kolejne nagrody i puchary w swoim życiu – już teraz dzielnie przygotowuje się do udziału w Pucharze Świata. Oczywiście nie traci przy tym swojego pozytywnego nastawienia i nieustannie zaraża poczuciem humoru. 

Jest oficjalny komunikat. TVN właśnie potwierdził plotki na temat Doroty Wellman

Skoczek pochwalił się luksusowymi wnętrzami swojego domu

W przerwie między sezonami, sportowiec zajmował się wykańczaniem nowego mieszkania. Niedawno jego partnerka chwaliła się już luksusowymi wnętrzami ich pięknego domu, a teraz sam skoczek postanowił nagrać filmik, by oprowadzić swoich fanów po tym luksusowym gniazdku. Trzeba przyznać, że wszystko prezentuje się więcej niż imponująco. 

Dom Piotra Żyły zapiera dech w piersiach

Nagranie jest jednocześnie reklamą firmy odpowiadającej za budowę domu i widzimy na nim m.in. nowocześnie urządzoną kuchnię, duży przedpokój ze stylową szafą oraz łazienkę, która mimo niezbyt dużych rozmiarów, robi całkiem spore wrażenie i jest bardzo przyjemna dla oka. 

Oczywiście znalazło się też miejsce na kominek, piękny taras, a w okolicy jest mnóstwo zieleni. Natomiast latem para będzie się mogła nacieszyć kąpielami w otwartym basenie. Cóż, pozostaje tylko pozazdrościć i życzyć dalszych sportowych sukcesów. 

Tagi: Piotr Żyła