Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzowie "M jak miłość" nie zobaczą momentu pogrzebu jednego z lubianych bohaterów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 03.09.2023 11:27

Widzowie "M jak miłość" nie zobaczą momentu pogrzebu jednego z lubianych bohaterów

Emilian Kamiński
kadr serialu "M jak miłość" prod. TVP

“M jak miłość” po wakacyjnej przerwie powróciło przepełnione smutkiem i rozpaczną. Fani serialu będą świadkami rodzinnych tragedii, w tym śmierci jednego z bohaterów i zmagań jego najbliższych, pogrążonych w rozpaczy i żałobie. Podczas emisji odcinków zabraknie jednak pogrzebu Wojtka Marszałka, w postać którego wcielał się Emilian Kamiński.

Tragedia w "M jak miłość"

Powrót “M jak miłość” po wakacyjnej przewie nie przyniósł dobrych chwil, jakich początkowo spodziewali się widzowie produkcji. Gdy serialowy Piotrek Zduński, w którego wciela się Marcin Mroczek, walczył o życie, jego matka, Marysia, otrzymała niezwykle smutną wiadomość, którą przekazała jej zapłakana Krystyna. To wówczas dowiedziała się, że serialowy Wojtek Marszałek, którego do tej pory grał Emilian Kamiński, nie żyje.

Wojciech Glanc miał niepokojącą dla Polaków wizję. "Boję się tej zimy"

"M jak miłość". Serialowy Wojtek Marszałek nie żyje

Scenarzyści zdecydowali się na uśmiercenie postaci Wojtka Marszałka po tym, gdy Emilian Kamiński, który w tę postać się wcielał, zmarł. Charyzmatyczny aktor odszedł 26 grudnia 2022 roku. Fani artysty niezwykle przeżyli jego śmierć.

Widzowie zastanawiali jak, serialowa córka Wojtka poradzi sobie ze śmiercią ojca. Okazuje się, że najprawdopodobniej postać Magdy największe oparcie będzie miała w Pawle Zduńskim. To właśnie on będzie przy niej, gdy ta będzie potrzebowała największego wsparcia.

"Świat Seriali" podaje, że Magda i Paweł będą mieli okazję także szczerze ze sobą porozmawiać, a bohaterka, w którą wciela się Anna Mucha, będzie bardzo wdzięczna postaci Rafała Mroczka, który okazał jej ogrom wsparcia i pomocy w tym trudnym dla niej czasie.

- Powiedz, ale tak szczerze… Mogę coś dla Ciebie zrobić? Jakoś Ci pomóc? - zapyta Paweł Zduński swoją przyjaciółkę, po czym usłyszy niezwykle szczerą odpowiedź.

- Przecież robisz… Cały czas. Dzięki temu jakoś się trzymam. Gdyby nie wsparcie twoje i Franki… Byłeś przy mnie. Zabierałeś mnie z domu, pozwalałeś mi się wypłakać… Pomilczeć… I to bardzo mi pomogło. Teraz już powinnam poradzić sobie sama - wyzna Magda.

"M jak miłość". Nie będzie emisji momentu pogrzebu Wojtka?

Widzowie zastanawiali się również nad tym czy i w jaki sposób będzie pokazany pogrzeb serialowego Wojtka. Niestety wiele wskazuje na to, że widzowie nie będą mieli okazji, by zobaczyć ten niezwykle smutny moment. Nowy odcinek serialu ma się rozpocząć od rozmowy Kingi z Hanną, po czym w dużej mierze będzie poświęcony wspomnieniom, a także przeżywaniu żałoby przez najbliższych Wojtka. Ta decyzja zaskoczyła widzów, którzy liczyli na to, że tak samo, jak były pokazywane momenty pogrzebów innych postaci, z Wojtkiem będzie tak samo.