Rozrywka.Goniec.pl > Emilian Kamiński

Emilian Kamiński

Tomasz Komenda Emilian Kamiński
23.02.2024 13:22 Komenda i Kamiński przegrali walkę z tą samą chorobą

Tomasz Komenda i Emilian Kamiński zmarli zdecydowanie przedwcześnie. Niesłusznie skazany mężczyzna i ceniony artysta cierpieli na tę samą chorobę. O tym, co mogło mieć wpływ na jej rozwój, niezwykle ciekawie i rzeczowo opisała specjalistka. Jej podejrzenia są zatrważające.

Tak wyglądały ostatnie chwile Emiliana Kamińskiego
10.02.2024 14:17 Takie były ostatnie dni Kamińskiego. Bliscy zdradzili szczegóły

Emilian Kamiński był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów i reżyserów. Gwiazdor zmarł nagle i niespodziewanie 26 grudnia 2022 roku. Dopiero teraz jego bliscy ujawnili prawdę na temat jego odejścia. Jak wyglądały ostatnie chwile dyrektora Teatru Kamienica?

Emilian Kamiński
24.01.2024 09:30 W sieci pojawiło się unikatowe zdjęcie Emiliana Kamińskiego i jego ciężarnej żony. Łzy same cisną się do oczu

Emilian Kamiński zmarł o poranku drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia. Informację o odejściu wielkiego aktora przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych Teatru Kamienica, którego był dyrektorem. Artysta przegrał walkę z rakiem płuc, pozostawiając w smutku bliskich i fanów.

Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński
22.01.2024 09:08 Wdowa po Emilianie Kamińskim boi się o swoje życie! Żona legendarnego aktora zaskoczyła wszystkich wyznaniem

Teatr Kamienica powstał dzięki uporowi i niezwykłemu zaangażowaniu Emiliana Kamińskiego. Choć było to dzieło jego życia, przysporzyło mu wiele zmartwień, które jednak zacierały się pod wpływem działań, jakie odbywały się w placówce. Po śmierci aktora, pieczę nad nim przejęła jego żona, Joanna Sieńczyłło. Niestety jest jej niezwykle ciężko, bowiem artystka otrzymuje pogróżki.

Emilian Kamiński
25.12.2023 15:51 Ostatnie nagranie Emiliana Kamińskiego przed śmiercią. Opublikowane nagranie chwyta za serce

Emilian Kamiński zmarł w drugi dzień świąt, 26 grudnia. Szanowany artysta odszedł po długiej chorobie i z pewnością moment, w którym to nastąpiło, już na zawsze wpłynął na postrzeganie świąt przez jego bliskich. Okazuje się, że pozostawił po sobie coś, co może im towarzyszyć w tym trudnym czasie.

Emilian Kamiński
01.11.2023 18:57 Emilian Kamiński przez długo ukrywał swoją walkę z chorobą. Żona aktora wyjawiła szczegóły

Emilian Kamiński do ostatnich chwil przed śmiercią pozostawał aktywny zawodowo, jednak kosztowało go to wiele wyrzeczeń. O tym, jak ukrywał chorobę, opowiedziała jego żona. Justyna Sieńczyłło ujawniła zakulisowe szczegóły, które mrożą krew w żyłach.

Emilian Kamiński
30.10.2023 13:16 Fanów zatkało na widok grobu Emiliana Kamińskiego przed "Wszystkich Świętych". Przeszedł modyfikację

Emilian Kamiński zmarł w wieku 70 lat 26 grudnia 2022 roku po ciężkiej chorobie. Aktor, reżyser i założyciel Teatru Kamienica został pochowany z honorami w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Choć od jego śmierci minął niemal rok, to wciąż wiele osób nie może pogodzić się z jego odejściem. Dopiero teraz, tuż przed “Wszystkich Świętych” doczekał się prawdziwego nagrobka.

Grób Emiliana Kamińskiego
21.10.2023 11:46 Co się dzieje z grobem Emiliana Kamińskiego? Bliscy podjęli ważną decyzję, w sprawę zaangażowano profesjonalistów

Emilian Kamiński zmarł niespełna rok temu, a podczas pogrzebu pożegnało go spore grono polskich artystów. Nadchodzące święto zmarłych pozwala sądzić, że jego grób odwiedzą także w tym roku. Czy właśnie dlatego nagrobek uwielbianego aktora czekają spore zmiany? Rodzina złożyła w tej sprawie obietnicę.

Emilian Kamiński
03.09.2023 11:27 Widzowie "M jak miłość" nie zobaczą momentu pogrzebu jednego z lubianych bohaterów

“M jak miłość” po wakacyjnej przerwie powróciło przepełnione smutkiem i rozpaczną. Fani serialu będą świadkami rodzinnych tragedii, w tym śmierci jednego z bohaterów i zmagań jego najbliższych, pogrążonych w rozpaczy i żałobie. Podczas emisji odcinków zabraknie jednak pogrzebu Wojtka Marszałka, w postać którego wcielał się Emilian Kamiński.

Pytanie na śniadanie
02.09.2023 21:20 Emilian Kamiński nagle wspomniany w "Pytaniu na śniadanie". Zaskakujące słowa

Emilian Kamiński został niespodziewanie wspomniany w sobotnim wydaniu "Pytania na śniadanie". Anegdotę, która miała miejsce na jednym z planów filmowych, przypomniała goszcząca w studiu Alicja Ostolska.

Justyna Sieńczyłło
29.08.2023 14:14 Justyna Sieńczyłło upamiętni zmarłego męża. Wspaniały gest wdowy po Emilianie Kamińskim

Justyna Sieńczyłło pod koniec ubiegłego roku pochowała ukochanego męża Emiliana Kamińskiego. Aktor był właścicielem i dyrektorem prywatnego Teatru Kamienica. Z okazji piętnastolecia instytucji wdowa po artyście postanowiła upamiętnić go w wyjątkowy sposób.

Justyna Sieńczyłło, Emilian Kamiński
27.08.2023 22:00 Wdowa po Emilianie Kamińskim ujawniła bolesną prawdę. "Jest dużo cierpienia"

Wdowa po Emilianie Kamińskim Justyna Sieńczyłło mierzyła się z bardzo trudnymi emocjami po śmierci męża. W jednym z wywiadów wyjawiła, jak sobie radziła w obliczu tak trudnej sytuacji. Wyznała także, kto ją wspierał, gdy zmarła najbliższa jej osoba. 

Emilian Kamiński
18.06.2023 17:31 To nie rak zabił Emiliana Kamińskiego? Dramatyczne wyznanie siostry aktora

Siostra Emiliana Kamińskiego przerwała milczenie na temat jego choroby. Popularny polski aktor zmarł 26 grudnia 2022 roku, pozostawiając w żałobie rodzinę, przyjaciół i fanów. Dorota Kamińska wyznała, że nadal nie może sobie poradzić ze śmiercią ukochanego brata. 

Justyna Sieńczyłło Emilian Kamiński
03.06.2023 08:01 Żona Emiliana Kamińskiego ma ogromne problemy. Rozpaczliwie apeluje o pomoc

Po śmierci Emiliana Kamińskiego osobą zarządzającą Teatrem Kamienica została Justyna Sieńczyłło, wdowa po zmarłym aktorze. Aktorka robi wszystko, co w jej siłach, by utrzymać dzieło męża, niestety sytuacja zaczęła ją przerastać. Zaapelowała do internautów z prośbą o pomoc.

Justyna Sieńczyłło, Emilian Kamiński
31.05.2023 16:38 Emilian Kamiński zadał żonie jedno pytanie tuż przed śmiercią. Ciężko wstrzymać łzy

Justyna Sieńczyłło wraz z synem, Kajetanem Kamińskim, zdecydowali się udzielić pierwszego wywiadu, po tym, jak pożegnali męża i ojca. Artystka opowiedziała o zmaganiach Emiliana Kamińskiego z chorobą. Znany polski aktor zmarł 26 grudnia 2022 roku. Jego śmierć była szczególnie bolesna dla najbliższych. Artysta walczył o życie do samego końca. Justyna Sieńczyłło usłyszała jedno pytanie od męża przed śmiercią.

Emilian Kamiński i Justyna Sieńczyłło
31.05.2023 15:28 Wdowa po Emilianie Kamińskim nie może pogodzić się z jego śmiercią. "Wyobrażam sobie, że wyjechał"

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku. Wdowa po aktorze, Justyna Sieńczyłło oraz jego dorosły syn, opowiedzieli o ostatnich miesiącach zmarłego w poruszającym wywiadzie. Wciąż borykają się ze smutkiem i bólem, a wspomnienia o Emilianie Kamińskim są bardzo żywe. Jak ich oczami wyglądała choroba i walka  Emiliana Kamińskiego?

Aktorzy serialu "M jak miłośćv
27.05.2023 18:04 Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać

"M jak miłość" to serial, który od lat gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. Nie dziwi zatem, że scenarzyści robią wszystko, by podtrzymać zainteresowanie sagą o rodzinie z Grabiny i ich licznych przyjaciołach. Tuż po wakacjach szykuje się prawdziwa moc emocji, bowiem z "M jak miłość" pożegna się jedna z najważniejszych postaci. O którego bohatera "M jak miłość" chodzi?

Emilian Kamiński
26.05.2023 12:18 Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć

Nagła śmierć Emiliana Kamińskiego była wielką tragedią dla rodziny oraz dla wszystkich jego fanów. Popularny aktor przez lata grał Wojciecha Marszałka w uwielbianym przez Polaków serialu „M jak Miłość”. Teraz wiemy, jak jego wątek planują rozwiązać scenarzyści. Wzruszenie gwarantowane. 

Emilian Kamiński
04.05.2023 21:03 Zaskakujące, jak wygląda nowy grób Emiliana Kamińskiego

Choć trudno w to uwierzyć, od śmierci Emiliana Kamińskiego minęły już cztery. Wybitny aktor spoczął na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Trudno uwierzyć w to, jak obecnie wygląda jego grób. Widok chwyta za serce.

Emilian Kamiński
20.04.2023 12:24 Syn Emiliana Kamińskiego wypełnia ostatnią wolę ojca. "Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych"

Emilian Kamiński u schyłku życia wyjawił ukochanemu synowi swoją ostatnią wolę. Kajetan Kamiński postanowił zastosować się do życzenia ojca i już zaczął robić to, o co poprosił go wybitny aktor. Jak na śmiałe i zdecydowane poczynania syna zapatruje się wdowa po Emilianie Kamińskim, Justyna Sieńczyłło?

Emilian Kamiński
13.04.2023 08:51 Film z Emilianem Kamińskim w tym roku trafi do kin. Aktor zagrał jedną z głównych ról

Przedwczesna i niespodziewana śmierć Emiliana Kamińskiego mocno pokrzyżowała plany twórców nowej części komedii "U Pana Boga w Królowym Moście". Dla zmarłego aktora przewidziano jedną z głównych ról, więc przyszłość produkcji stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście wszystko jest już jasne, a uwielbiana przez Polaków opowieść o przygodach pobożnych mieszkańców podlaskiej wsi jeszcze w tym roku trafi do kin. Sceny z Emilianem Kamińskim nie trafiły do kosza i reżyserowi udało się dokończyć dzieło. Jak sobie poradził?

Emilian Kamiński
27.02.2023 08:15 Ostatnia wola Emiliana Kamińskiego została wypełniona. Żona i syn oddali mu cześć

Ostatnia wola Emiliana Kamińskiego została spełniona. Jego żona i dzieci pomogli podczas premiery nowej sztuki Teatru Kamienica. Oddali zmarłemu piękny hołd, który niezwykle wzrusza. W wydarzeniu wzięło udział wielu znanych aktorów. 

Andrzej Precigs
03.02.2023 09:22 Emilian Kamiński we wspomnieniach Andrzeja Precigsa. Kolega gwiazdora z "M jak miłość" żałuje jednej rzeczy

Andrzej Precigs i Emilian Kamiński współpracowali ze sobą na planie "M jak miłość". Po śmierci kolegi, odtwórca roli Zbyszka Filarskiego podzielił się wspomnieniami z nim związanymi. Wyznał, że mocno żałuje jednej rzeczy.

justyna sieńczyłło emilian kamiński
07.01.2023 10:29 Wdowa po Emilianie Kamińskim przerwała milczenie. Na łożu śmierci złożyła mu obietnice

Justyna Sieńczyłło obiecała swojemu mężowi na łożu śmierci ważną rzecz. Emilian Kamiński bardzo pragnął, by tak się właśnie stało. Co dokładnie powiedział swojej ukochanej, gdy był już bliski odejścia z tego świata?

Incydent na pogrzebie Emiliana Kamińskiego, zdewastowany został grób
05.01.2023 14:34 Incydent na pogrzebie Emiliana Kamińskiego. Żałobnik zdewastował grób

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego zgromadził prawdziwe tłumy. Na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach doszło do przykrego zdarzenia. Jeden z żałobników zniszczył grób. Żałobnicy usłyszeli tylko głośny huk. Zadecydowała chwila i nieroztropna decyzja.

Tomasz Stockinger ujawnił stan zdrowia Emiliana Kamińskiego na tydzień przed śmiercią
05.01.2023 12:55 Tomasz Stockinger zdradził, jak wyglądały ostatnie chwile Emiliana Kamińskiego i jego bliskich. Te słowa łamią serce

Śmierć Emiliana Kamińskiego, a następnie pogrzeb założyciela Teatru Kamienica poruszyły wiele osób. Mało kto wiedział jednak o jego chorobie. Tomasz Stockinger zdradził, jak wyglądał stan zdrowia zmarłego aktora na tydzień przed śmiercią. Gwiazdor "Klanu" zdradził również, w jakim stanie była siostra Emiliana Kamińskiego.Emilian Kamiński był cenionym aktorem, a jego śmierć zdruzgotała nie tylko wiernych fanów. Koledzy i koleżanki z branży nie kryli podczas pogrzebu artysty wzruszenia i smutku.Tomasz Stockinger postanowił zabrać głos. Aktor zdradził, jak wyglądał stan zdrowia Emiliana Kamińskiego tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Gwiazda "Klanu" spotyka się na planie z siostrą pochowanego w środę artysty. To właśnie Dorota Kamińska przekazała mu smutne wiadomości na temat brata.

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego. Niespodziewana prośba rodziny zmarłego aktora
04.01.2023 16:52 Pogrzeb Emiliana Kamińskiego. Niespodziewana prośba rodziny zmarłego aktora

W środę 4 stycznia odbył się pogrzeb szanowanego i uwielbianego aktora Emiliana Kamińskiego. 70-letni artysta, który niespodziewanie zmarł nagle w święta Bożego Narodzenia. Bliscy artysty zwrócili się do żałobników z nietypową prośbą.

Niezwykły gest na pogrzebie Emiliana Kamińskiego. Łzy cisnęły się do oczu
04.01.2023 16:04 Niezwykły gest na pogrzebie Emiliana Kamińskiego. Łzy cisnęły się do oczu

W środę 4 stycznia o godzinie 13 w warszawskim kościele św. Karola Boromeusza odbył się pogrzeb Emiliana Kamińskiego. Artysta, który odszedł 26 grudnia w wieku 70 lat, był cenionym aktorem, reżyserem i dyrektorem Teatru Kamienica. Zaledwie trzy dni przed śmiercią został odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

  • 1
  • 2