Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 26.05.2023 12:18

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć

Emilian Kamiński
Instagram/@mjakmilosc.official

Nagła śmierć Emiliana Kamińskiego była wielką tragedią dla rodziny oraz dla wszystkich jego fanów. Popularny aktor przez lata grał Wojciecha Marszałka w uwielbianym przez Polaków serialu „M jak Miłość”. Teraz wiemy, jak jego wątek planują rozwiązać scenarzyści. Wzruszenie gwarantowane. 

Emilian Kamiński zmarł w zeszłym roku

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku. Założyciel Teatru Kamienica odszedł w wieku 70 lat. Aktor na przestrzeni lat zdobył serca widzów dzięki rolom w wielu kultowych produkcjach telewizyjnych. Najbardziej znany jest z serii „U Pana Boga…”. 

Od 2004 roku Kamiński wcielał się również w postać Wojciecha Marszałka, ojca serialowej Magdy (Anna Mucha) w telenoweli „M jak Miłość”. Teraz wiemy, jak scenarzyści produkcji zamierzają zakończyć wątek zmarłego aktora. Fani kultowego serialu powinni przygotować się na wzruszające obrazki.

Michał Wiśniewski zaliczył potężną wpadkę, tak pożegnał Tinę Turner. "Trochę więcej szacunku"

"M jak miłość". Tak zakończy się wątek Emiliana Kamińskiego w telenoweli

Emilian Kamiński w roli Wojciecha Marszałka pokazał się po raz ostatni na ekranie we wspólnej scenie z Anną Muchą, czyli serialową Magdą, kiedy ta potrzebowała wsparcia i pomocy po zdradzie Andrzeja (w tej roli Krystian Wieczorek). Następnie serialowy ojciec Madzi udał się do sanatorium wraz z małżonką, aby odpocząć i nabrać sił. Teraz już wiemy, że to właśnie tam mają rozegrać się dramatyczne sceny związane z odejściem aktora.

„M jak miłość”. Dramatyczne sceny w 1736 odcinku

Wszystko rozegra się w 1736. odcinku serialu, który zostanie wypuszczony przez Telewizję Polską po wakacyjnej przerwie.

Serialowa Marysia otrzyma telefon od załamanej Krysi, która przekaże jej tragiczną wiadomość o śmierci Wojciecha Marszałka. Ojciec Madzi umrze nagle, podczas pobytu w sanatorium. To właśnie kobieta będzie musiała poinformować córkę o śmierci jej ojca, co wywoła wielkie poruszenie i emocje. Magda nie będzie potrafiła powstrzymać łez. Nie miała nawet okazji pożegnać się z serialowym tatą…