Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Emilian Kamiński we wspomnieniach Andrzeja Precigsa. Kolega gwiazdora z "M jak miłość" żałuje jednej rzeczy

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Andrzej Precigs i Emilian Kamiński współpracowali ze sobą na planie "M jak miłość". Po śmierci kolegi, odtwórca roli Zbyszka Filarskiego podzielił się wspomnieniami z nim związanymi. Wyznał, że mocno żałuje jednej rzeczy.

Andrzej Precigs tęskni za Emilianem Kamińskim

Niespodziewana śmierć Emiliana Kamińskiego pozostawiła we łzach miliony fanów polskiego kina i sceny. Choć wiadomym było, że twórca Teatru Kamienica od jakiegoś czasu chorował, nikt nie liczył się z tym, że odejdzie tak szybko.

Wstrząśnięci byli również miłośnicy "M jak miłość" , gdzie aktor wcielał się w postać Wojciecha Marszałka. W rozmowie z "Faktem" o emocjach związanych z odejściem kolegi z planu opowiedział Andrzej Precigs.

- Cały czas byliśmy ze sobą na planie. Dla mnie to wciąż ogromny szok, że Emiliana już nie ma. Wciąż wydaje mi się, że on gdzieś wyjechał albo na chwilę się schował i zaraz do nas wróci - nie krył artysta.

Nieodbyta wyprawa aktorów

Andrzej Precigs wyznał też, że Emilian Kamiński był zapalonym wędkarzem. Często opowiadał o tym, jak zbawienny wpływ mają na niego wyprawy na wędkowanie, a także samo spożywanie ryb.

Aktor wyznał, że bardzo żałuje, że nigdy nie wybrał się z nim na wspólny połów. - Nie spotkaliśmy się na rybach, natomiast Emilian przywoził czasem na plan serialu ryby przyrządzone przez siebie i wtedy ich próbowałem. Zawsze były pyszne i to było widoczne, że łowił różne gatunki ryb, jak prawdziwy rybak opowiadał artysta.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]