Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mikołaj Roznerski przybył do nowego domu i zastygł. Pokazał, jak będzie mieszkał, posypały się komentarze
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.10.2023 07:00

Mikołaj Roznerski przybył do nowego domu i zastygł. Pokazał, jak będzie mieszkał, posypały się komentarze

Mikołaj Roznerski
KAPIF

Mikołaj Roznerski kilka miesięcy temu informował, że przymierza się do zbudowania własnego domu. Nie trzeba było długo czekać, a wymarzona nieruchomość aktora została ukończona. Gwiazda "Na Wspólnej" i "M jak miłość" pokazała na Instagramie, jak wyglądają jej własne cztery kąty.

Mikołaj Roznerski pochwalił się swoim wymarzonym domem

Aktor, publikując film w mediach społecznościowych, przyznał, że nie musiał martwić się tym, jak idą postępy na placu budowy, gdyż wszystko pozostawił w dobrych rękach. Teraz na Instagramie pokazał efekt prac ekipy budowlanej, a internauci nie kryją zachwytu.

Aktor Mikołaj Roznerski stał się sławny dzięki rolom w serialach "Na wspólnej" czy "M jak miłość", głównie za sprawą swojego wyglądu, który uczynił z niego obiekt westchnień żeńskiej części widowni... choć nie brak też mężczyzn, którzy zazdroszczą mu aparycji. Poza serialami widzowie mogli podziwiać aktora również w produkcjach pełnometrażowych pokroju "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Fighter", "Asymetria", "Gierek" czy "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle".

Piękna blondynka wtulona w Mikołaja Roznerskiego. Gwiazdor "M jak miłość" zaskoczył fanów. "Fajnie wyglądacie razem"

Popularny aktor od dawna marzył o drewnianym domku daleko od miasta

Choć aktor nie dzieli się zbytnio swoim życiem prywatnym, to pozostaje bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Odkąd rozpadł się jego związek z Adrianną Kalską, wiele rozmarzonych fanek śledzi jego poczynania na Instagramie, zastanawiając się, czy aktor nadal jest singlem. Od rozstania Mikołaj Roznerski był co prawda łączony z wieloma różnymi kobietami, ale oficjalnie żadna nie zagrzała u jego boku miejsca. Aktor sam zresztą nie zabiera na ten temat głosu, wykorzystując swoje konta w mediach społecznościowych, aby opowiedzieć fanom o innych aspektach swojego życia. Teraz pokazał dom, w którym właśnie zamieszkał.

Mikołaj Roznerski, tak jak większość gwiazd, jest dość aktywny na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z planów filmowych i obrazki z życia prywatnego. We wrześniu aktor chwalił się, że zamierza uciec z dużego miasta i planuje wybudować drewniany dom daleko od wielkomiejskiego zgiełku. Jak sam mówił, zawsze marzył o czymś takim, ale zniechęcał go fakt, że budowa może trwać latami i pochłonąć ogromne pieniądze. Na szczęście znalazł sposób, aby spełnić swoje marzenie.

Internauci zachwyceni domem Mikołaja Roznerskiego

Po długim oczekiwaniu i tysiącach godzin prac na placu budowy, aktor pokazał efekt prac ekipy budowlanej. Jak możemy zobaczyć na opublikowanym na Instagramie nagraniu, dom gwiazdora jest prosty, ale przy tym elegancki oraz nowoczesny. Sam Mikołaj Roznerski jest zachwycony tym, że nie musiał się o nic martwić, bo wszystko zrobiła za niego firma budowlana. Aktor więc przyszedł na gotowe i może wprowadzać się do upragnionego domu.

Internauci bardzo pozytywnie skomentowali wygląd nowego domu Mikołaja Roznerskiego, nie szczędząc komplementów pod jego adresem.

  • Piękny dom. Bądź w nim szczęśliwy
  • Pięknie, jakie duże zaufanie, dobrze, że są tacy ludzie
  • Boski domek - pisali internauci w komentarzach.

Jak wam podoba się dom Mikołaja Roznerskiego? Film aktora udostępniamy poniżej: