Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W "M jak miłość" dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 09.10.2023 16:30

Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W "M jak miłość" dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim

Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W "M jak miłość" dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim
Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W "M jak miłość" dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim. Fot. Kapif / kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Co wydarzy się w 1752. odcinku "M jak miłość"? Najbardziej dramatyczne sceny rozegrają się pomiędzy serialowym Marcinem Chodakowskim granym przez Mikołaja Roznerskiego, a jego żoną Izabelą (Adriana Kalska). Byli zakochani stawią się w sądzie. Wiemy, co wydarzy się podczas rozprawy.

Co wydarzy się w 1752. odcinku "M jak miłość"?

W 1752. odcinku "M jak miłość" pogorszy się stan załamanej Ani, która trafi do szpitala po pchnięciu nożem. Najmocniej głowić się będzie nie tyle nad słabymi wynikami badań, ile nad przerażającym odkryciem na temat swojej siostry i jej wybranka. Wszak to właśnie ów Marcin z pomocą Jakuba Karskiego uratowali Anię, czując odpowiedzialność za cały nieszczęśliwy wypadek. Dlaczego?

W nadchodzącym odcinki telenoweli TVP okaże się, że Marcin i Jakub ścigali mężczyznę, który zaatakował niepełnosprawną ofiarę. Jedynie detektyw zachował się uczciwie i błyskawicznie zaalarmował pogotowie, co nie ujdzie uwadze rozmyślającej o tym momencie Ani. Będzie pod tak wielkim wrażeniem heroicznego w jej oczach wyczynu detektywa, że z rumieńcami na twarzy opowie o swoim zachwycie Kamie. 

W rozmowie podzieli się przypuszczeniami, że najprawdopodobniej udało jej się… odnaleźć wymarzonego wybranka. Nie poda jego nazwiska, ponieważ zainteresowanie szlachetnym dżentelmenem będzie sygnalizować także Kama. Niestety, prawda okaże się dla niej bardzo bolesna. To jednak nie wszystko, co przygotowali scenarzyści "M jak miłość".

Gwiazda "M jak miłość" wzięła ślub! O sekretnej ceremonii poinformowała jej siostra, jest zdjęcie

"M jak miłość". Przykre sceny z Kalską i Roznerskim

W 1752. odcinku "M jak miłość" dużo uwagi zostanie poświęcone także uwiędłej miłości Marcina i Izabeli Chodakowskich. Małżeństwo, które niegdyś uchodziło za niemal idealne, od dłuższego czasu boryka się z poważnym kryzysem z udziałem osób trzecich.

Do konfrontacji małżonków dojdzie przed sądową wokandą, a na rozprawie stawią się także redaktorzy "Głosu Gródka". Jakie słowa usłyszy przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości?

"M jak miłość" odcinek 1752. Rozwód Marcina i Izy

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, czyli odtwórcy ról małżonków, przez kilka lat byli parą także w życiu prywatnym, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Scenarzyści "M jak miłość" postanowili zatem, że rozstanie będzie dobrym rozwiązaniem także w serialu, a wszystko odbędzie się właśnie w sądzie.

W 1752. odcinku "M jak miłość" padną znamienne słowa naczelnej redaktorki gazety, która przed obliczem sadu podzieli się swoją opowieścią na temat stron. - Zaczęło się od małych nieporozumień, różnicy zdań... - wyzna intrygującym tonem. 

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) i Izabela Chodakowska (Adriana Kalska) podczas rozprawy rozwodowej zachowają powagę, wszak każde z nich będzie walczyć o swoją wizję sprawiedliwości. Czy Izie uda się zamknąć ten rozdział i ułożyć sobie życie u boku Radka? Co, jeśli jej wspólne dzieci z Marcinem nie zostaną zaakceptowane przez nowego partnera? 

Trudnych pytań wciąż pozostaje wiele, a dopiero w przyszłych odcinkach widzowie przekonają się, czy rozwód niegdyś zakochanych małżonków okaże się właściwą decyzją. 1752. odcinek "M jak miłość" na antenie TVP2 zostanie wyemitowany we wtorek 24 października. 

Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W M jak miłość dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim. Fot. Kapif.jpg
Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W M jak miłość dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim. Fot. Kapif 

Źródło: Super Express