Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mikołaj Roznerski pokazał, gdzie mieszka. Brak luksusów to delikatne określenie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 03.10.2022 08:07

Mikołaj Roznerski pokazał, gdzie mieszka. Brak luksusów to delikatne określenie

mikołaj roznerski
fot. Instagram @mroznerski

Mikołaj Roznerski to nie tylko aktor, ale także amant, o którego względy przez lata zabiegało wiele spragnionych romantycznej miłości dziewcząt. Większość z nich marzyła o opływającym w luksusy życiu u boku popularnego artysty. Gdyby zobaczyły, gdzie serialowy Marcin z „M jak miłość” aktualnie zamieszkuje, z pewnością ich zaloty byłyby daremne. Wiemy, z jakiego powodu aktor tak niespodziewanie zmienił standard życia.

Informacje w tym artykule zostały zweryfikowane w czterech niezależnych źródłach.

Mikołaj Roznerski pokazał, w jakich warunkach przebywa

38-latek jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, w których zdobywa dużą popularność za sprawą różnorodności swoich wpisów. Czasem udostępnia zdjęcia z filmowego planu, ujawniając kulisy aktorskiej pracy, innym razem dzieli się z fanami uroczymi fotosami ze swoim synkiem. Realizuje swoje pozazawodowe pasje (np. ćwiczenia), które z uciechą obserwuje wirtualna społeczność w ilości niemal 600 tysięcy (tylko na Instagram).

Tym razem Mikołaj Roznerski zamieścił tajemniczą fotografię, która nieco różniła się konwencją w porównaniu do innych zamieszczanych w sieci zdjęć. Dzika przyroda i obskurna, skromna przyczepka w głębi zielonej fauny i flory to, jak się okazało, miejsce, w którym aktor przez jakiś czas będzie przebywać.

Muszę się schylać, ale ważne, że na głowę nie pada – podpisał zdjęcie, na którym pozuje na tle przyczepy mającej już za sobą lata świetności. Dlaczego rodowity wrocławianin, niczym współczesny Tarzan, spędza czas w lesie?

Mikołaj Roznerski przebywa na planie filmowym

Uff! Zawiedzione wielbicielki jego urody mogą odetchnąć z ulgą. To jedynie chwilowa „rezydencja” aktora znanego z komedii romantycznej „Jak poślubić milionera?”. Młode damy należące do grona jego najwierniejszych fanek znów mogą zadawać sobie pytanie postawione w tytule tego filmu.

Roznerski bowiem przebywa „tylko” na planie filmowym, a owa niepokojąca nieruchomość jest częścią jego pracy. Bazując na okolicznościach zdjęcia i ekwipunku potrzebnym do wspinaczki, który znajduje się w okolicach artysty, można przewidzieć, że akcja produkcji będącej „sekretnym projektem” będzie toczyć się w górach.

Mikołaj Roznerski łamaczem kobiecych serc?

Aktor wcielający się w rolę mającego trudną przeszłość Marcina Chodakowskiego z „M jak miłość” może pochwalić się imponującym dorobkiem matrymonialnym. Po trzech latach związku rozstał się z Adrianą Kalską, a wcześniej był związany m.in. z Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź, Alicją Bachledą-Curuś oraz byłą partnerką Antoniego Królikowskiego, Martą Juras, z którą ma 11-letniego synka.

W ostatnich dniach znów trafił na pierwsze strony tabloidów za sprawą rzekomego płomiennego romansu z Anną Głogowską. Może to właśnie była partnerka Piotra Gąsowskiego zdoła go usidlić na stałe?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl: