Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Michał Wiśniewski już niebawem zostanie ojcem po raz szósty. Jego żona pokazała twarz dziecka

29 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Michał Wiśniewski zapowiada, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jako ojciec, jednak w najbliższym czasie zamiast na wprowadzaniu swoich planów w życie, będzie musiał zająć się opieką nad szóstym potomkiem. Wraz z piątą z kolei żoną przygotowuje się bowiem na nadchodzący poród, jednak już teraz, dzięki najnowszej technologii, mógł  pochwalić się twarzą synka. Będzie podobny do Michała Wiśniewskiego?

Wszystkie żony i dzieci Michała Wiśniewskiego

O tym, że Michał Wiśniewski j est wyjątkowo kochliwy, wiedzą chyba wszyscy Polacy. W ciągu wielu lat kariery czerwonowłosy  gwiazdor owszem, dał się poznać jako uzdolniony artysta i istne sceniczne zwierzę, lecz mimo tego, że na estradzie zawsze prezentuje powtarzalną jakość, stałości nie można mu zarzucić w życiu uczuciowym. 

Michał Wiśniewski już pięć razy przyrzeka miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Za każdym razem były to związki niezwykle medialne, a fani obserwowali miłosne perypetie muzyka z wypiekami na twarzy. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanął z Magdą Femme, drugą z kolei (i jedną z najbardziej rozpoznawalnych) była Mandaryna, z którą piosenkarz począł dwoje dzieci - Fabienne i Xaviera; Żoną nr 3 dla Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak, która urodziła mu dwie córki (Etiennette i Vivienne). Jako czwarta w dynamicznie rozwijającym się panteonie partnerek lidera Ich Troje zameldowała się Dominika Tajner , z którą gwiazdor spędził aż siedem lat swojego życia. 

Wówczas wydawało się, że to ona będzie tą jedyną, jednak w przypadku Michała Wiśniewskiego nie można dać się zwieść pozorom, co dobitnie dowiódł rozwodem z córką Apoloniusza Tajnera . Autor hitu "Powiedz" nie zraził się jednak do instytucji małżeństwa, i bez skrupułów kolejny raz wyznał miłość swojej kobiecie. Została nią Pola, z którą poznał się na portalu randkowym. To właśnie z nią, czyli piątą żoną, oczekuje na rychły poród szóstego potomka. 

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

CZYTAJ DALEJ

Michał Wiśniewski pokazał twarz synka. Poród tuż-tuż

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska mają ze sobą dużo wspólnego - oboje nie sprawdzili się w poprzednich związkach, mają też taką samą ilość pociech. Wspólnie wychowują synka o imieniu Falco, który dla każdego z nich jest piątym dzieckiem. Kilka miesięcy temu zakochani w ferworze miłosnych uniesień pochwalili się, że spodziewają się kolejnego maleństwa. 

Ciążowy brzuszek u Poli Wiśniewskiej już się pojawił, o czym uradowana małżonka ochoczo zawiadamia na swoim Instagramie. Tym razem do swoich zdjęć dołączyła także jedno z lubym, kilka zdjęć synka oraz fotos z badania USG, na którym widać twarz nienarodzonego. Jak sądzicie, będzie podobny do sławnego taty i odziedziczy po nim ognisty temperament?

Dziecko Michała Wiśniewskiego. Fot. Instagram @wisniewska_pola.jpg
Fot. Instagram @wisniewska_pola

Wróżbita ujawnił, ile potrwa małżeństwo Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski niewątpliwie dokonał wielu osiągnięć, jednak stabilność małżeńska nie jest jego mocną stroną. Nie dziwi zatem, że fani i dziennikarze zastanawiają się, na jakiej cyfrze skończą się jego małżeńskie perypetie. Ile potrwa małżeństwo Michała i Poli Wiśniewskich? W tej sprawie wątpliwości nie miał wróżbita Wojciech Glanc, który przepowiedział związkowi gorzką przyszłość. 

- Przewiduję, że ich związek potrwa jeszcze dwa, góra trzy lata. Trochę złośliwie powiem, że Michał Wiśniewski stworzył chyba więcej związków, niż utworów, a szkoda. Życzę mu oczywiście szczęścia i ustatkowania się, ale myślę, że ten jego charakter się nie zmieni, to nie leży w jego naturze. On lubi życie burzliwe, dużo emocji, a one w pewnym momencie wygasają i trzeba ich na nowo szukać - ujawnił profeta w Super Expressie. Jak sądzicie, czy warto wierzyć w tę smutną wizję?

 

Źródło: Super Express

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn

CZYTAJ DALEJ
Beata Tyszkiewicz

Na jaw wyszła niepokojąca prawda o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. "Odcięła się od świata"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Niewiarygodne sceny na planie "Tańca z gwiazdami" w Szwecji. Na scenę wbiegła ochrona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała ukochaną babcię. Świętowała jej 100. urodziny
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Górniak zrobiła show w Sopocie, ale fani są rozczarowani. Jedna rzecz wyprowadziła ich z równowagi
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]