Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Katarzyna Cichopek zaprezentowała dziwaczny taniec. Została wyśmiana

21 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Katarzyna Cichopek udostępniła w mediach społecznościowych nagranie przedstawiające dziwne pląsy. Zażenowani fani nie szczędzili jej słów krytyki.

Katarzyna Cichopek pląsa w salonie

Katarzyna Cichopek jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. W życiu gwiazdy w ostatnich latach sporo działo się zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Na początku marca zeszłego roku aktorka rozstała się z mężem i ojcem swoich dzieci Marcinem Hakielem. Celebryci przez 17 lat tworzyli zgraną i uwielbianą przez fanów parę. Pod koniec ubiegłego roku Katarzyna Cichopek poinformowała fanów o nowym związku . Okazało się, że prezenterka spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, programowym partnerem z "Pytania na śniadanie".

W życiu zawodowym gwiazdy również zaszły spore zmiany. Katarzyna Cichopek dołączyła do grona jurorów programu "You Can Dance". W ramach promocji tanecznego show aktorka opublikowała na Instagramie nagranie, które wręcz zmroziło jej obserwatorów.

Katarzyna Cichopek na nagraniu dziwacznie pląsa po salonie, a co kilka sekund z góry spadają na nią klatki filmu, przedstawiające coraz nowsze stroje. Obrazy łączą się a nowa jurorka "You Can Dance" kontynuuje taniec w nowej stylizacji.

Fani nie byli w stanie ukryć swojej konsternacji. Na tańcu w wykonaniu Katarzyny Cichopek nie pozostawili suchej nitki.

- Nie umiesz się ruszać, Pani Kasiu. Nie rób tego więcej sobie ani nam. Oczy bolą; Co to ma być; Strasznie głupi filmik; Jak teledysk do piosenki Zenka — czytamy pod materiałem wideo.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek fot. Instagram @katarzynacichopek

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]