Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Justyna Kowalczyk opublikowała wzruszający wpis. Pokazała symboliczny grób zmarłego męża
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.09.2023 11:32

Justyna Kowalczyk opublikowała wzruszający wpis. Pokazała symboliczny grób zmarłego męża

Justyna Kowalczyk
fot. Instagram @justyna.kowalczyk.tekieli

Justyna Kowalczyk kilka miesięcy temu straciła męża. Kacper Tekieli zginął tragicznie w górach. Mistrzyni olimpijska na bieżąco dzieli się z fanami w mediach społecznościowych urywkami ze swojego życia. Niedawno opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis, w którym pokazała symboliczny grób ukochanego.

Justyna Kowalczyk straciła ukochanego męża

Justyna Kowalczyk pod koniec maja 2023 roku straciła swojego ukochanego męża. Kacper Tekieli wszedł na szczyt Jungfau i zginął podczas zejścia. Jego ciało zostało odnalezione następnego dnia. Od tamtej pory Kowalczyk publikuje na swoim Instagramie wpisy, w których wspomina partnera. Ostatnio poinformowała internautów, że w górach powstało symboliczne miejsce poświęcone jej zmarłemu mężowi.

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Justyna Kowalczyk jest aktywna w mediach społecznościowych

Justyna Kowalczyk na bieżąco dzieli się ze swoimi fanami  w mediach społecznościowych kadrami z jej życia. Jakiś czas temu wzięła udział w Biegu po Oddech i na swoim Instagramie nawiązała do tego wydarzenia. - To było bardzo wzruszające wydarzenie. Łzy same ciekły. Ten bieg i świadomość, jak bardzo mój mąż uwielbiał, gdy byłam w dobrej formie, dały mi niecałe trzy miesiące temu motywację do wyjścia z domu. Do treningu. Do walki. Hugonek świetnie mamę wytrenował. Pobiegłam bardzo dobrze. Jakby cały ciężar nagle ze mnie spadł. Wygrałam z dobrym czasem. Przepraszam, że nie pozowałam do zdjęć i filmików. Pewnie minie trochę czasu, zanim znów będę. Nie jestem maszyną... - czytaliśmy na Instagramie Justyny Kowalczyk

Justyna Kowalczyk pokazała symboliczny grób zmarłego męża

Justyna Kowalczyk opublikowała poruszający wpis, w którym poinformowała, ze w górach została umieszczona pamiątkowa tablica. - Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj byli tam ze mną i Hugonkiem - napisała pod postem Kowalczyk.

Na tablicy znalazł się napis “Nie żył za karę”. Pamiątka została odsłonięta w Tatrach, 23 września 2023 roku i znajduje się pod Ostrewą. Została umieszczona na wielkim kamieniu, obok innych tablic, które upamiętniają Wandę Rutkiewicz, Piotra Morawskiego i Tomka Kowalskiego. 

Tagi: Instagram