Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Będą nowe "Miodowe lata". Cezary Żak i Artur Barciś wracają na ekrany, znamy szczegóły
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.09.2023 09:51

Będą nowe "Miodowe lata". Cezary Żak i Artur Barciś wracają na ekrany, znamy szczegóły

Cezary Żak i Artur Barciś w serialu "Miodowe lata"
kadr z serialu "Miodowe lata", prod. Polsat, wyd. 1998 r., Polsat Box Go

Cezary Żak i Artur Barciś dzięki serialowi "Miodowe lata" zdobyli ogólnopolską popularność, a produkcja w kręgach fanów uchodzi za kultową. Wszystko wskazuje jednak na to, że prace nad kontynuacją komediowego hitu Polsatu już trwają. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Co wiadomo na temat nowych "Miodowych lat"?

Cezary Żak i Artur Barciś wracają do "Miodowych lat"

"Miodowe lata" przebojem wdarły się do ramówki Polsatu w 1998 roku i były nieodłączną częścią wieczorów przed telewizorem aż do 2003 roku. Powtórki serialu do dziś cieszą się dużą popularnością.

W "Miodowych latach" przedstawiono historie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednej kamienicy na warszawskiej Woli. To niesforny i wybuchowy motorniczy Karol Krawczyk (w tej roli Cezary Żak) z żoną oraz pracownik miejskiej kanalizacji, Tadeusz Norek (Artur Barciś). 

Jak skończyły się "Miodowe lata"? W ostatnim odcinku produkcji dwóm wspomnianym przyjaciołom urodziły się dzieci. W małżeństwie Krawczyków powiła się córka, zaś u Norków syn. Jest to zatem nie tylko dobre zakończenie, ale także sposobny motyw na kontynuację serialu. Postanowiono z tego skorzystać. 

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Nowe odcinki "Miodowych lat". "Trwają prace"

W nowych odcinkach "Miodowych lat" Cezarego Żaka i Artura Barcisia z racji upływu lat najprawdopodobniej zobaczymy nie tyle w rolach ojców, ile dziadków bliskich emerytury, chociaż nie wiadomo, jaki plan mają scenarzyści. Na temat fabuły nowej serii spuszczono bowiem zasłonę milczenia.

- Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją „Miodowych lat”. Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy - ujawniła w rozmowie z Super Expressem osoba z produkcji.  Jacy aktorzy znajdą się w obsadzie nowego sezonu "Miodowych lat"?

Kto zagra w nowym sezonie "Miodowych lat"?

Oprócz głównych bohaterów granych przez Cezarego Żaka i Artura Barcisia pozostali członkowie obsady nie są jeszcze znani. Fani z pewnością chcieliby, by w żonę serialowego Karola Krawczyka znów wcieliła się Katarzyna Żak, zaś Danutę Norek zagrała Dorota Chotecka, jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość. Będziecie oglądać nowe odcinki "Miodowych lat"?

Źródło: Super Express