Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Izabella Krzan mówi wprost o końcu kariery w TVP. "Czas się ewakuować"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.09.2023 17:02

Izabella Krzan mówi wprost o końcu kariery w TVP. "Czas się ewakuować"

Izabella Krzan
Kapif

Izabella Krzan może się pochwalić dynamiczną i pełną sukcesów karierą telewizyjną, o której wielu prezenterów mogłoby tylko pomarzyć. Czy gospodyni "Pytania na śniadanie" właśnie osiągnęła kres swoich możliwości i zamierza w chwale odejść z TVP? Izabella Krzan zaszczyciła to pytanie odpowiedzią.

Jak zaczęła się kariera Izabelli Krzan?

Czym Izabella Krzan zajmowała się przed pracą w telewizji? Prezenterka była doskonale znana fanom konkursów piękności, ponieważ w szranki o tytuł najpiękniejszej stawała już jako nastolatka. W 2011 roku zdobyła koronę Miss Nastolatek Warmii i Mazur, jednak to nie była ostatnia szarfa, jaką udało jej się włożyć.

Izabella Krzan w 2016 roku zdeklasowała konkurentki i została najpiękniejszą Polką. Dzięki koronie Miss Polonia mogła reprezentować Polskę na prestiżowym międzynarodowym konkursie Miss Universe na Filipinach. Mimo że nie udało jej się powtórzyć sukcesu Marceliny Zawadzkiej, została zauważona przez łowców talentów z TVP. Jak potoczyła się dalsza kariera Izabelli Krzan?

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Kariera Izabelli Krzan

Izabella Krzan zadebiutowała w TVP w kąciku "Lajk" w "Pytaniu na śniadanie". Kilka tygodni wystarczyło, by została regularną reporterką tego segmentu. Na Miss Polonię czekały kolejne zawodowe wyzwania.

Izabella Krzan została hostessą w powracającym na antenę "Kole fortuny", a włodarze stacji skorzystali z jej konferansjerskich usług także podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Wprowadzała widzów w nowy rok w 2018 r., 2020 r., i 2021 r. Została także telewizyjną towarzyszką Macieja Kurzajewskiego w show "Czar par".

Izabella Krzan dwa lata temu objęła stanowisko prowadzącej w "Pytaniu na śniadanie", a jakiś czas później została twarzą reality-show "Kamper Polska". Czy można zatem wymarzyć sobie karierę owianą jeszcze większymi sukcesami? Izabella Krzan zabrała głos na temat swojej pozycji zawodowej, na którą patrzy z dużą dozą realizmu.

Izabella Krzan o końcu kariery w telewizji

Izabella Krzan po roszadach kadrowych w "Pytaniu na śniadanie" (pożegnano Łukasza Nowickiego) zdobyła się na refleksje i przyznała, czy sama także myśli o swojej przyszłości poza kamerami.

- Trudne, by cały czas przez 20, 30 lat, być cały czas gdzieś pierwszym i w czołówce prowadzących w różnych stacjach. Prędzej czy później przyjdzie taki moment naturalnie, że wyczuję, że to jest ten moment, że czas się ewakuować - niespodziewanie oznajmiła Izabella Krzan na łamach Plotka. 

Izabella Krzan dodała, że na "telewizyjnej emeryturze" zamierza na stałe osiąść na wsi i prowadzić ośrodek agroturystyczny. Wszystko wskazuje na to, że ten dobry plan jest odległy, więc fani prezenterki mogą spać spokojnie.

Źródło: Plotek