Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Kurzajewski spakował walizki. Katarzyna Cichopek wybiegła za nim
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.09.2023 22:39

Maciej Kurzajewski spakował walizki. Katarzyna Cichopek wybiegła za nim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Instagram @maciejkurzajewski

Ewidentnie wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili wykorzystać ostatnie dni lata, by wybrać się w podróż. “Kurzopki” zostały przyłapane na pakowaniu walizek, których mieli kilka, do auta. O wszystko zadbał prezenter. Jak myślicie, gdzie i na jak długo wybierają się prowadzący “Pytanie na śniadanie”?

Katarzyna Cichopek i Maciej KUrzajewski wybierają się w podróż?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą parę nie tylko na ekranie telewizorów, gdy zasiadają na kanapie “Pytania na śniadanie”, gdzie są prowadzącymi. Tworzą również zdecydowanie zgraną parę w życiu prywatnym i ewidentnie wiele ich łączy. Można śmiało powiedzieć, że jedną z ich wspólnych pasji, jest podróżowanie. Prezenterzy mieli okazję zrelacjonować swoim obserwatorom podróż do Egiptu, Wiednia, Włoszech, Jordanii czy z polskich gór.

[TYLKO U NAS] Fatalne informacje dla TVP. Polacy zadecydowali, na Woronicza nie będą zadowoleni

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz kolejny wybierają się w podróż?

Jak informuje Pomponik, prawdopodobnie przed Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim jest kolejna podróż. Mogą świadczyć o tym walizki, które pakował prezenter do samochodu. Było ich kilka, jednak dziennikarz bez problemu sobie z nimi poradził. Po zapakowaniu ich do bagażnika usiadł za kierownicą i oczekiwał na Katarzynę Cichopek, która po pewnym czasie pojawiła się przy aucie. Maciej Kurzajewski tego dnia postawił na wygodę i miał na sobie szarą koszulkę, niebieskie jeansy i jasne sportowe buty.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybierają się w podróż? Mogą świadczyć o tym walizki

Jak informuje Pomponik, Maciej Kurzajewski nie musiał długo czekać na Katarzynę Cichopek. Niewiele później aktorka pojawiła się i zasiadła w samochodzie na miejscu pasażera. Wprawdzie nie pomogła prezenterowi zapakować walizek do bagażnika, ponieważ przyszła, gdy już wszystko było umieszczone na swoim miejscu, jednak zapewne zaplanowała pakowanie i zadbała o to, by niczego nie zabrakło im na wyjeździe, na który prawdopodobnie się wybierają. Aktorka również zdecydowała się na wygodny strój i założyła błękitne, lekko poszarpane jeansy, białą koszulkę oraz ciemną kurtkę. Stopy gwiazdy zdobiły trampki na grubej podeszwie.