Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski pożegnał bliską osobę. Zamieścił poruszające zdjęcia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.09.2023 19:54

Michał Wiśniewski pożegnał bliską osobę. Zamieścił poruszające zdjęcia

Michał Wiśniewski
KAPIF

Michał Wiśniewski przeżył niezwykle mocno śmierć swojego przyjaciela, Adama Śledzianowskiego, który był dla niego ogromnie ważny. Młody mężczyzna zmarł niespodziewanie w 2020 roku, mając zaledwie 29 lat. Wokalista postanowił upamiętnić bliską mu osobę poprzez zamieszczenie ich wspólnych, poruszających zdjęć.

Michał Wiśniewski stracił przyjaciela

Michał Wiśniewski był bardzo związany z Adamem Śledzianowskim. Mężczyzna był nie tylko fanem artysty, ale także jego przyjacielem. Zmagał się z problemami zdrowotnymi, mimo to starał się cieszyć się życiem. Zmarł, mając zaledwie 29 lat, a jego odejście było ogromnym ciosem dla artysty. Z okazji trzeciej rocznicy śmierci, Michał Wiśniewski postanowił zamieścić poruszający filmik, w którym znalazły się jego zdjęcia, na których pozuje wraz z przyjacielem.

Poseł PO Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Michał Wiśniewski stracił przyjaciela

Adam Śledzianowski zmagał się od lat z problemami zdrowotnymi. Mężczyzna był cały czas pod ciągłą opieką lekarską. Michał Wiśniewski zdecydował się wyjawić, co stało się z jego przyjacielem. Z opowieści muzyka wynika, że pod koniec września 2020 roku mężczyzna złapał infekcję.

Jak twierdzi wokalista, w trakcie teleporady, podczas której jego przyjaciel nie został osłuchany, lekarz miał wystawić receptę na siedem leków, w tym antybiotyk. Gdy stan mężczyzny nie poprawiał się, pomimo wdrożonych lekarstw, rodzice Adama Śledzianowskiego mieli próbować skierować go na wizytę lekarską. Lekarz podejrzewał u niego zakażenie koronawirusem. Mężczyzna miał dostać skierowanie do szpitala zakaźnego, gdzie musieli przetransportować go rodzice. W trakcie tej podróży 29-lat przestał oddychać. Wykonana miała zostać ponad godzinna reanimacja, która jednak nie przyniosła skutku i mężczyzna zmarł. Pośmiertnie wykonany test na koronawirusa wyszedł negatywny. 

Michał Wiśniewski wspomina swojego przyjaciela

Michał Wiśniewski postanowił upamiętnić trzecią rocznicę śmierci swojego przyjaciela, która przypada na wrzesień 2023 roku. Artysta zamieścił filmik składający się ze zdjęć, na których pozuje wraz z Adamem Śledzianowskim. Ten gest ogromnie wzruszył fanów muzyka, którzy licznie w komentarzach zaczęli z całego serca współczuć wokaliście, jak i smucili się nad przedwczesną śmiercią jego przyjaciela.

To nie jest pierwszy raz, gdy Michał Wiśniewski wspomina Adama Śledzianowskiego w social mediach. Zrobił to także w maju 2021 roku, gdy zamieścił bardzo poruszający i pełen emocji wpis. Dodał także kilka zdjęć, z których możemy wywnioskować, że wokalista i jego przyjaciel byli sobie niezwykle bliscy.

- Obudziłem się w nocy, przyśnił mi się Adaś. Słyszałem, jak mnie woła, to zszedłem na fajkę. Uświadomiłem sobie, że nie usiądzie obok i nie poda ognia jak zawsze […] na biurku stoi wspólne zdjęcie. I tak do piątej przeglądając wspólne zdjęcia, dotarło do mnie, że to nie był żaden przyjaciel, tylko ktoś, kto znaczył o wiele, wiele więcej. Wypłakałem się, ile miałem siły i wróciłem do Poli. W tym roku skończyłby 30 lat, które mieliśmy świętować. Już nigdy tego nie zrobimy, kochany - pozostanie mi gapić się w tysiące wspólnych zdjęć - napisał z przejęciem Michał Wiśniewski.