Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziś o 20:45 wszyscy przełączą na TVP. Absolutny hit, którego nie można przegapić
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.09.2023 16:50

Dziś o 20:45 wszyscy przełączą na TVP. Absolutny hit, którego nie można przegapić

pilot
Renate Köppel z Pixabay

Dzisiejszy wieczór zdecydowanie upłynie pod znakiem dobrej rozrywki, przepełnionej emocjami. Wszystko za sprawą programów, które przygotowały dla nas stacje telewizyjne. Będzie muzycznie, będzie sportowo oraz radośnie i śmiesznie. Zapewne każdemu z widzów uda się znaleźć coś interesującego, co przyciągnie uwagę i sprawi, że sobotni wieczór zechce spędzić z pilotem w dłoni.

TVP1 o godzinie 20:45 - Finał - mecz w Rzymie: Włochy - Polska

Już od godziny 20:45 na TVP1 będziemy mogli obejrzeć emocjonujące sportowe starcie. W finale Mistrzostw Europy Polscy siatkarze zmierzą się z Włochami. Warto zaznaczyć, że te dwie drużyny miały okazję stanąć naprzeciwko siebie 27 razy, z czego Biało-Czerwonym udało się zwyciężyć aż 14 meczów. Polskim siatkarzom zdecydowanie udaje się zadbać o pozytywne emocje swoich kibiców. Czy tym razem znów Polacy będą górą? Przekonamy się o tym już wieczorem.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

TVP2 o godzinie 20:00 - The Voice of Poland

A już o godzinie 20:00 stacja TVP2 rozbrzmi muzycznie, pokazując niebywałe talenty Polaków. Wszystko to za sprawą czternastej już edycji “The Voice of Poland”. To właśnie podczas tego widowiska muzycznego trenerzy już po raz kolejny będą szukać najlepszego głosu w kraju. W roli mentorów zobaczymy: Tomsona i Barona, Justynę Steczkowską, Landberry oraz Marka Piekarczyka. Wieczorem będziemy mieli okazję obejrzeć dwa odcinki muzycznych zmagań.

Polsat o godzinie 22:40 - "Planeta singli"

Polsat dla swoich widzów na dzisiejszy wieczór przygotował znaną i lubianą komedię - “Planetę singli” reżyserii Mitji Okorna. Film ten opowiada o romantyczce Ani, która poszukuje swojej drugiej połówki za pomocą aplikacji randkowej. Zbiegiem okoliczności poznaje Tomka Wilka, showmana, który postanawia wykorzystać jej historie z randek w swoim programie. Czy Ania doczeka się happy endu? Tego dowiemy się już o godzinie 22:40 na antenie Polsatu. W rolach głównych zobaczymy: Agnieszkę Więdłochę, Macieja Stuhra, Piotra Głowackiego, Weronikę Książkiewicz oraz Tomasza Karolaka.

Tagi: TVP1 Polsat