Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dominika Gawęda z Blue Cafe dopiero świętowała rocznicę ślubu, a tu takie wieści. Aż trudno uwierzyć
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 27.09.2023 15:13

Dominika Gawęda z Blue Cafe dopiero świętowała rocznicę ślubu, a tu takie wieści. Aż trudno uwierzyć

Dominika Gawęda, Blue Cafe
Kapif/ Instagram @bluecafe.official

Dominika Gawęda od 6. lat pozostaje w małżeństwie z Maciejem Szczepanikiem. Para nie lubi być na świeczniku, unika rozgłosu medialnego, a szczegóły swojego życia prywatnego zachowuje dla siebie. Teraz jednak coś drgnęło i zaszła pewna zmiana. Piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek i udzieliła wywiadu, w którym uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie swoich codziennych przeżyć i doświadczeń. Poznajcie szczegóły. 

Dominika Gawęda udzieliła głośnego wywiadu

W tym roku zespół Blue Cafe, na czele z jego wokalistką, obchodzi 25-lecie swojego istnienia. Niewielu grupom polskiej sceny muzycznej się to udaje, zatem Gawęda może się czuć zaszczycona z wyróżnienia w postaci wieloletniego zaufania fanów. 

Na co dzień piosenkarka jest żoną Macieja Szczepanika (również artysty). Ich małżeństwo trwa już od sześciu lat. W najnowszym wywiadzie dla Twojego Imperium Dominika Gawęda zdradziła szczegóły ich relacji i opowiedziała, jak im się układa. Wiele ze zwierzeń wokalistki może zaskoczyć. Przygotujcie się na śmiałe wyznania. 

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Piosenkarka zdradziła szczegóły dotyczące swojego małżeństwa

W najnowszej rozmowie artystka opowiedziała, jak wspólnie z mężem obchodzili tegoroczną rocznicę ślubu. Trzeba przyznać, że podeszli do tego dnia bardzo kreatywnie. Otóż połączyli ze sobą dwie skrajności. Z jednej strony było ekskluzywnie, a z drugiej dość spartańsko. - Obiecaliśmy sobie z mężem, że każdego roku będziemy obchodzić ją nieco inaczej. Tym razem to ja miałam zorganizować niespodziankę dla nas obojga. Wymyśliłam luksusowy camping. Mieliśmy noc pod gwiazdami tylko dla siebie. [...] Było bardzo romantycznie – relacjonowała piosenkarka. 

Dominika Gawęda wyznała, że robią z partnerem wszystko, aby urozmaicić swój związek i uniknąć nudy, której bardzo się obawiają. Szukają różnych nieszablonowych atrakcji, bo wierzą, że wtedy ich relacja stanie się trwalsza i potrwa długie lata. Do tej pory działa, a jak będzie w przyszłości, czas pokaże. - Uwielbiamy, gdy dużo się dzieje i cały czas napędzamy wzajemnie do działania. Nie mamy za wiele czasu dla siebie ze względu na naszą pracę, ale kiedy już jesteśmy razem, chcemy, by było wyjątkowo. Pewnie dlatego też nie kłócimy się. Jest w nas wiele zrozumienia dla siebie [...] życie jest niesamowicie piękne. Trzeba je celebrować i doceniać każdą chwilę – wyjawiła. 

Paweł Rurak Sokal, Dominika Gawęda/Kapif

Dominka Gawęda wiele zawdzięcza swojemu mężowi

Wokalistka słynie ze swojego optymizmu i ogromnych pokładów energii. Uchodzi za osobę odznaczającą się radością i nie bojącą się nowych wyzwań i przeciwności losu. Co sprawia, że potrafi kierować się takim podejściem do życia? Otóż sekretem są trwałe i stabilne relacje z ludźmi, którzy ją otaczają. Dużo siły i wsparcia czerpie również od swojego męża. 

- Czujemy, że łączy nas miłość, ale też mamy te same priorytety. Patrzymy na świat w podobny sposób. Dzięki temu nigdy nie było u nas spięć czy kłótni. Nikt nie zna przyszłości, ale kiedy myślę o kolejnych latach, to na razie wygląda to faktycznie bardzo dobrze – podzieliła się swoimi refleksjami artystka. - Najważniejsze jest zaufanie – podsumowała, mając na myśli zarówno swojego męża, jak i przyjaciół. 

Dominika Gawęda, Blue Cafe/Kapif
Dominika Gawęda/Kapif
Zespół Blue Cafe rozsierdził widzów festiwalu w Sopocie. "Należy się dożywotni zakaz wychodzenia na scenę"
Dominika Gawęda
Top Of The Top Sopot Festival trwa, a widzowie chętnie komentują występy gwiazd, niekoniecznie w pozytywny sposób. Najpierw postanowili wyrazić swoje niezadowolenie po koncercie zespołu Lady Pank, a teraz nie zostawili suchej nitki na Dominice Gawędzie i Blue Cafe. Internet aż huczy od niepochlebnych komentarzy.
Czytaj dalej
Top Of The Top Sopot Festival 2022. TVN nie zdążył "wypikać" wulgaryzmu. Blue Cafe pozwoliło sobie na zbyt wiele?
Blue Cafe
Blue Cafe
Drugi dzień Top Of The Top Sopot Festival przyniósł nie lada zaskoczenie. Podczas występu Blue Cafe ze sceny padł mocny wulgaryzm. TVN nie zdążył w porę ocenzurować słowa, więc usłyszeli je widzowie w całej Polsce. Z pewnością nikt nie spodziewał się takiej gafy podczas występu na dużym festiwalu. Niestety, stacja nie zareagowała w porę. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Zaskoczenie podczas występu Blue Cafe Drugi dzień Top Of The Top Sopot Festival to przede wszystkim zmagania konkursowe o statuetkę Bursztynowego Słowika. Występy artystów walczących o nagrodę są jednak przeplatane z koncertami popularnych zespołów i piosenkarzy. Koncert #IDANCE, bo tak nazywa się taneczny segment środowej części festiwalu, obfituje w żywiołowe i porywające utwory wykonywane m.in. przez Margaret, Agnieszkę Chylińską, czy Kombi. Na scenie pojawiła się również grupa Blue Cafe, która wykonała dwie znane przez fanów piosenki. Widzowie przed telewizorami z pewnością spodziewali się usłyszeć utwór "Buena", jednak nie w takiej wersji, jaka została zaprezentowana podczas Top Of The Top Sopot Festival. Wielu z nich z pewnością było zaskoczonych, gdy z ust Dominiki Gawędy nieoczekiwanie popłynął wulgaryzm, który nie zdążył zostać ocenzurowany przez TVN. TVN nie zareagował w porę Utwór "Buena" Blue Cafe śpiewany jest po części w języku angielskim. W pewnym momencie piosenki następuje rapowana zwrotka, w której znajduje się znany wulgaryzm "fu*k". Można było spodziewać się, że wokalistka pominie "brzydkie" słowo, albo zastąpi je jakimś innym, co jest częstą praktyką utworów z wulgaryzmami wykonywanymi podczas koncertów transmitowanych w telewizji. Okazało się, że Dominika Gawęda nie chciała się hamować, przez co zgromadzeni przed telewizorami fani, w tym małoletni, usłyszeli soczyste przekleństwo, choć nie było jeszcze nawet godz. 22:00. Top of the Top Sopot Festival TVN 17.08.22r. Top of the Top Sopot Festival TVN 17.08.22r. Telewizyjny cenzor najwyraźniej nie spodziewał się takiego obrotu spraw, ponieważ słowo nie zostało w żaden sposób wyciszone. Czy stacja zdecyduje się wyciągnąć jakieś konsekwencje wobec Blue Cafe? Przekonamy się zapewne wkrótce. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Top of the Top Sopot Festival 2022. Widzowie zażenowani występem Kayah, zbojkotowali ją nawet reporterzyMartyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie. „W ciąży czułam się piękna. Po porodzie już nie”"Magia nagości". 3 sezon kontrowersyjnego programu niedługo w Zoom TV. Znów będą skargi do KRRiT?Źródło: goniec.pl
Czytaj dalej