Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Całe rodziny rozsiądą się przed telewizorami. Polsat wyemituje uwielbiany przez widzów hit
Michał Fitz
Michał Fitz 18.11.2023 13:13

Całe rodziny rozsiądą się przed telewizorami. Polsat wyemituje uwielbiany przez widzów hit

Polsat
Polsat wyemituje uwielbiany przez widzów hit, fot. CanvaPro, logo Polsatu

Wczoraj telewidzowie w znacznej większości oglądali starcie reprezentacji Polski w piłce nożnej z Czechami. Dziś największe stacje telewizyjne przygotowały dla nich już coś o wiele milszego dla oka. W szczególności Polsat, który pod względem oglądalności może rozbić bank.

Co dziś w telewizji?

Na kanałach Telewizji Polskiej znajdzie się coś zarówno dla patriotów zainteresowanych historią, jak i miłośników muzyki i rozrywki. Na Jedynce poleci bowiem dramat wojenny pod tytułem “1917”, a na Dwójce kolejny odcinek “The Voice of Poland”.

TVN z kolei najpierw, równiutko o 20.00 wyemituje swoim widzom następny epizod obecnego sezonu “Top Model”, a tuż po nim na ekranach pojawi się komedia romantyczna “Notting Hill” z Hugh Grantem w roli głównej.

"Lepszy niż nasza reprezentacja". Anna Lewandowska chciała zapozować na trybunach, a potem pojawił się ON

Polsat ma problemy z oglądalnością?

W ostatnich tygodniach w mediach pojawiło się wiele wyników oglądalności dotyczących poszczególnych programów Polsatu. Nie brakowało też nieoficjalnych doniesień z wewnątrz stacji. Wszystkie te wieści jednoznacznie sugerowały, że Polsat ma za sobą naprawdę słabe pół roku.

Już wcześniej informowano, że stacja będzie chciała się z tej sytuacji wyratować, nabijając oglądalność nie na autorskich programach, a hollywoodzkich hitach, które zawsze przyciągają mnóstwo ludzi przed telewizory. Dzisiejszy program jest niejako dowodem tej strategii.

Co dziś na Polsacie?

O godzinie 20.00, czyli wtedy, gdy widzów przed odbiornikami może być najwięcej, Polsat wyemituje pierwszą część “Epoki Lodowcowej”. To przecież animacja, która już dziś może pochwalić się statusem kultowej bajki. I to nie tylko dla dzieci.

Nie ma wątpliwości, że dziś Polsat włączą całe rodziny, bo “Epoką Lodowcową” zachwycą się nie tylko najmłodsi, ale też ich rodzice, którzy sami byli dużo młodsi, gdy produkcja ta miała swoją premierę.

Polsat
Polsat wyemituje wieczorem wielki hit, fot. kadr z filmu "Epoka lodowcowa"
Tagi: Polsat