Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Biedronka zaskoczyła klientów. Rewelacyjna oferta na weekend, trzeba się spieszyć
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.09.2023 10:58

Biedronka zaskoczyła klientów. Rewelacyjna oferta na weekend, trzeba się spieszyć

Biedronka
Goniec.PL

Sklepy sieci Biedronka znowu uszczęśliwią swoich klientów znakomitymi promocjami na bardzo przydatne artykuły. Wszystko zacznie się już w czwartek 28 września. Wiemy, jakie produkty będą przecenione i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Spiesz się, póki półki jeszcze nie opustoszały.

Promocje w Biedronce już od 28 września

Po raz kolejny sklepy sieci Biedronka przygotowały dla swoich klientów znakomite promocje. Coca-Colę 2 l dostaniemy już za 6,99 zł, warto jednak pamiętać, że ta cena obowiązuje przy zakupie dwóch butelek tego napoju gazowanego. Dla fanów słodkości również coś się znajdzie. Czekolada Milka, opak. 270 g lub 300 g przy zakupie dwóch sztuk wyniesie 8,99 zł za jedną sztukę. Wszystkie pizze Donatello także są objęte promocją. Dzięki niej drugi tańszy produkt wyniesie 50% mniej.

Promocja w Biedronce. Takie ceny już od 28 września

Na promocji znalazł się także świeży filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo Kraina Mięs, Mega Paka. Z aplikacją bądź kartą Moja Biedronka będzie można go kupić już za 12,99 zł za 1 kg. Jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka, kl. A, rozmiar L, 10 szt., również znalazły się na promocji i przy zakupie jednego opakowania, drugie dostaniemy gratis. Taka sama promocja dotyczy pierogów z mięsem, Nasze smaki, 400 g. Je również dostaniemy 1+1, jednak ten rabat obowiązuje wyłącznie w sobotę, 30. września.

Takie promocje w Biedronce już od 28 września

Warto pamiętać, że z aplikacją Biedronki wiele produktów będzie można zakupić taniej. Jedną z tych rzeczy, jest winogrono jasne na wagę. Jego cena będzie wynosić wówczas 4,99 zł za 1 kg. Parówki z szynki Kraina Wędlin, 250 g, także znalazły się na promocji. Przy zakupie dwóch opakowań, każde z nich będzie kosztowało 3,69 zł. Podobny rabat czeka na klientów Biedronki, jeśli zdecydują się na zakup sera żółtego Rycki Edam w plastrach, op. 135 g. Przy zakupie dwóch sztuk, każde z nich wyniesie 3,45 zł. A wszystkie produkty Bonitki przy zakupie dwóch opakowań, drugie tańsze będzie kosztowało o 50% mniej. 

Promocje w sklepach sieci Biedronki są przede wszystkim dla osób posiadających karty lub mobilnych aplikacji. Warto się w nie uzbroić przed zakupami, by na pewno każda promocja była odpowiednio naliczona.

Tagi: Biedronka