Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Na obrazku ukrył się królik. Tylko 12 proc. osób znajduje go w 7 sekund
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.09.2023 17:24

Na obrazku ukrył się królik. Tylko 12 proc. osób znajduje go w 7 sekund

las
screen TikTok @misterriddleusa

Ta zagadka wymaga naprawdę ogromnego skupienia i bystrego oka, które jest w stanie dostrzec każdy najmniejszy szczegół. Jej rozwiązanie, na pozór łatwe, potrafi początkowo sprawić ogromne problemy. Czy uda Ci się znaleźć w jak najkrótszym czasie ukrytego na rysunku królika? Pamiętaj, że to bystre stworzenia i potrafią idealnie wtapiać się w tło.

Testy na spostrzegawczość są bardzo ważne

Pozornie banalne, niemal dziecinne zagadki, na których trzeba odszukać daną rzecz, są bardzo ważne dla naszego mózgu. Ten narząd, by mógł jak najdłużej zachować swoją świetność, cały czas musi być trenowany oraz powinien otrzymywać bodźce, które wymagają od niego pracy. Dlatego tez warto od czasu do czasu przysiąść przy obrazkowej zagadce, by nasz umysł dał z siebie, co tylko może, by w przyszłości mógł nam służyć jak najdłużej. Dodatkowo takie ćwiczenia mogą sprawić dużą radość, śmiało można je traktować jako interesującą rozrywkę.

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Czy uda Ci się znaleźć ukrytego królika?

Na przedstawionym kolorowym i pełnym szczegółów obrazku widać dwoje ludzi - kobietę i mężczyznę, którzy spacerują po lesie. Towarzyszy im duży i jasny pies znajdujący się na smyczy. Tuż za nimi skrada się ciekawski rudy lis. A w tym wszystkim jest jeszcze królik. Tylko gdzie, w którym miejscu się on znajduje? Czy uda Ci się w jak najkrótszym czasie znaleźć jego kryjówkę? Jeśli nie dasz rady, to nic się nie stanie. Spróbuj się skupić, wytężyć wzrok, a na pewno szybko go dostrzeżesz.

Gdzie jest królik? Mamy pewną podpowiedź

Czy udało Ci się znaleźć królika w bardzo krótkim czasie? Jeśli tak, to śmiało możemy pogratulować Ci niezwykle bystrego oka, które dostrzeże każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jeśli nadal go poszukujesz, to nic się nie stało. Ten uszaty zwierzak jest bardzo mądry i znalazł sobie idealną kryjówkę. Pomożemy Ci go znaleźć. Spójrz na znajdujące się po lewej stronie przewrócone konary drzewa. Czy widzisz już, kto na ich tle się ukrył? Tak, to właśnie tam schował się królik.

Tagi: zagadka