Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Barbara Bursztynowicz zdradza, jak wygląda życie 47 lat po ślubie? Pokazała zabawne nagranie z mężem
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.10.2023 13:08

Barbara Bursztynowicz zdradza, jak wygląda życie 47 lat po ślubie? Pokazała zabawne nagranie z mężem

Barbara Bursztynowicz i Jacek Bursztynowicz
KAPIF

Serialowa Elżbieta Chojnicka z "Klanu", czyli ukochana legendarnego Jerzego, który szedł na bandytów z siekierą, prywatnie ma powody do świętowania. Aktorka od 47 lat jest w szczęśliwym związku z Jackiem Bursztynowiczem. Właśnie postanowiła pokazać, jak wygląda życie po tylu latach razem.

Barbara Bursztynowicz pokazuje, jak wygląda jej związek po latach

Barbara Bursztynowicz należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Sympatyczna, unikająca kontrowersji i skandali nie dała nigdy fanom powodów, aby się do niej zrazili. Gwiazda pochwaliła się właśnie na Instagramie nagraniem, które jednocześnie rozbawiło i wzruszyło jej fanów. Jak wygląda jej życie u boku męża 47 lat po sakramentalnym "tak"?

Barbara Bursztynowicz w 1977 roku została absolwentką warszawskiej szkoły teatralnej i zadebiutowała w filmie "Sam na sam". Od tamtej pory nieustannie realizuje się jako aktorka. Przez niemal 50 lat widzowie mogli zobaczyć ją w dziesiątkach rozmaitych produkcji filmowych, telewizyjnych i teatralnych, a bez wątpienia najpopularniejszą z ról w jej dorobku jest rola Elżbiety Chojnickiej w legendarnym "Klanie".

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Orłoś bez litości uderzył w Marylę Rodowicz i Edytę Górniak. Pójdzie im w pięty
 

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Aktorka jest z mężem od niemal pół wieku. Jak wygląda ich życie na co dzień?

Aktorka od 25 lat wciela się w żonę Jerzego Chojnickiego i to właśnie za sprawą tej kreacji zdobyła ogólnopolską sławę i rozpoznawalność. 69-letnia artystka chętnie udziela się w mediach społecznościowych i na jej Instagramie od niedawna możemy podziwiać obrazki z jej życia codziennego, w którym na co dzień towarzyszy jej mąż.

Barbara Bursztynowicz prywatnie jest szczęśliwą żoną Jacka Bursztynowicza, z którym doczekała się córki Małgorzaty. Gwiazda "Klanu" i aktor teatralny tworzą małżeństwo od niemal pół wieku - ślub wzięli jesienią 1976 roku - i z pewnością wspólnie przeżyli wiele wzlotów i upadków. Jak z perspektywy aktorki wygląda życie 47 lat po małżeństwie?

Internauci wzruszeni nagraniem aktorki. Napisali masę komentarzy

Barbara Bursztynowicz z okazji 47. rocznicy ślubu opublikowała na swoim Instagramie zabawny filmik z ukochanym mężem, na którym z przymrużeniem oka pokazuje nam, jak obecnie wygląda jej relacja z partnerem życiowym. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy rozbawionych i wzruszonych internautów, którzy życzyli parze kolejnych dekad szczęśliwego małżeństwa.

- "Wszystkiego najpiękniejszego i dużo zdrowia dla państwa. Jesteście cudowni! My w kwietniu 43 lata w małżeństwie. Wiem, ile trzeba mieć w sobie siły, aby sprostać.....","Ojej jak pięknie. Ogromne gratulacje dla państwa. Wiary, nadziei i miłości na dalsze piękne lata wzajemnej posługi w sakramencie małżeństwa", "Gratulacje! Sto wspólnych lat Państwu życzę w zdrowiu i wzajemnym zrozumieniu i radości." - czytamy w komentarzach internautów. Dopisujecie się do życzeń i gratulacji?

Tagi: Klan