Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Seweryn ma sławnego syna. Niewiele osób wiedziało o tym
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 29.09.2023 14:12

Andrzej Seweryn ma sławnego syna. Niewiele osób wiedziało o tym

Andrzej Seweryn
KAPiF

Najmłodszy syn Andrzeja Seweryna poszedł w ślady ojca i robi karierę za granicą. Ostatnio obaj panowie pojawili się na premierze najnowszego filmu Jana Holoubka “Doppelgänger. Sobowtór”. Czym zajmuje się Maximilien i jakie ma relacje z ojcem?

Bogate życie uczuciowe Andrzeja Seweryna

Andrzej Seweryn to znany polski aktor, który ma na swoim koncie wiele spektakularnych ról. Aktor był pięciokrotnie żonaty, a pierwszą wybranką artysty była Bogusława Blajer. Dopiero z drugą żoną miał pierwsze dziecko, Marię Seweryn. Następną partnerką Andrzeja była Laurence Bourdli, a owocem ich miłości był syn Yann. Za czwartym razem poślubił Mireille Maalouf, z którą ma syna Maximiliena. Aktor od 2015 roku jest związany z Katarzyną Kubacką. 

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Jakie relacje ma Andrzej Seweryn z najmłodszym synem?

Andrzeja i Maximiliena łączy silna więź oparta na przyjaźni i zrozumieniu. - Doceniam, że był obecny w moim życiu, gdy dorastałem. Potem mieszkaliśmy daleko od siebie. Ja w Anglii, on w Polsce. Teraz jesteśmy naprawdę ze sobą skumplowani. Obaj coraz bardziej dorastamy do roli ojca i syna. Nasze relacje są coraz zdrowsze, coraz bardziej pozbawione napięć. Pomaga nam poczucie humoru i to, że coraz lepiej się znamy - przyznał syn Andrzeja Seweryna w rozmowie z “Faktem”.

- Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, żeby nie powiedzieć kumplami. Dobrze mieć w nim kompana, który jak mało kto rozumie tajniki tego zawodu, wie, z czym się mierzę, rozumie wszystkie moje rozterki, decyzje czy frustracje. Szczęśliwie o tym samym mogę porozmawiać z Marysią, która też wykonuje ten zawód - zwierzał się Maximilien w “Wysokich Obcasach”.

Andrzej Seweryn pokazał najmłodszego syna. Kim jest Maximilien?

Andrzej Seweryn niedawno był obecny na premierze filmu, gdzie pojawił się ze swoim 33-letnim synem, Maximilienem. Syn aktora wychowywał się we Francji. W przeszłości w jednym z wywiadów zdradził, że w jego domu nie mówiło się po polsku, a jego ojciec rozmawia z nim po polsku i po angielsku.

Maximilien poszedł w ślady znanego taty. W 2020 roku zagrał jedną z głównych ról w filmie “Notre Dame w ogniu”. Ta produkcja przyniosła mu ogromną rozpoznawalność. W 2024 roku młodego aktora będzie można oglądać w filmie “Emperor”. 

Andrzej Seweryn i Maximilien Seweryn.jpg
Andrzej Seweryn z synem na premierze filmu “Doppelgänger. Sobowtór” fot. KAPiF
Andrzej Seweryn i Maximilien Seweryn (1).jpg
Andrzej Seweryn z synem na premierze filmu “Doppelgänger. Sobowtór” fot. KAPiF
Tagi: Aktor